Yandex Metrika

Biz Ülkü Ocaklıyız da, Siz Kimsiniz?

Yüce Mevlâ’mın nasip ettiği, ecdadımızın ve şehitlerimizin asil kanı ile dalgalanan bu mukaddes bayrağa el ve dil uzatanın Türklüğünden şüpheliyim…

Biz Ülkü Ocaklıyız da, Siz Kimsiniz?
10 Nisan 2013 Çarşamba 02:27

 

2003 yılında Irak’ın Süleymaniye şehrinde Mehmetçiğimize çuval geçirilmesine göz yuman, bizim milli davamızı ABD’ye peşkeş çeken ve Irak’ta yüz binlerce Müslüman’ın öldürülmesine, ırz ve namuslarına geçen ABD’ye limanlarımızı, hava üslerimizi ve hava sahalarımızı açarak bu alçaklığa göz yummadınız mı? Sonra Müslümanlıktan bahsedersiniz…

Hani Yüce Mevlâ’mdan çok korkuyorsunuz ya o yüzden bütün sınavlarınız (KPSS, ÖSS v.s.), öğretmen ve memur atamalarınız, İş-Kur seçmeleriniz, hepsi şikeli. Soruyorum kul hakkı nerede kaldı?

Anayasa konusuna ise hiç girmiyorum, çünkü orada da gayenizi çoktan belirttiniz ve bizler referandumda Hayır dedik. Batman Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Heykeli’nin kaidesindeki “Ne Mutlu Türküm Diyene” yazısını kaldırıp yerine “Yurtta Sulh Cihanda Sulh” yazısını astınız. Böylelikle Türkiye Cumhuriyeti’ni bir kez da ha rencide ettiniz.

PKK terör örgütü ile mücadele eden birçok TSK mensubu şerefli komutanlarımızı terör örgütü mensubu sıfatında ceza evlerine kapatan, yargılamaya 2007’de başlayan ve hâlâ da devam eden siz değil misiniz? Gerçek terör örgütü mensubu olan şahsı tanık olarak dinleyen siz değil misiniz? Ünlü destanımızı da bu elim olaya kapak yapan da siz değil misiniz?

Tevrat’ın Tekvin kitabının 15. babında ise şöyle yazmaktadır:

“O günde Rab, Abraham’la ahdedip dedi: Mısır ırmağından büyük ırmağa, Fırat ırmağına kadar bu diyarı, Kenileri ve Kenizzileri ve Kadmonileri ve Hittileri ve Perizzileri ve Refaları ve Amorileri ve Kenanlıları ve Girgaşileri ve Yebusileri senin zürriyetine (soyuna) verdim.”

Bu tanıma göre ise Fırat Nehri’nden Nil Nehri’ne kadar olan geniş bölge İsrailoğullarına vaat edilmiştir. Bizim ülke sınırlarımızdan nereleri kapsıyor hemen anlatayım: Iğdır’ın altından, Van’ın üstünden, Adana ve Hatay da dâhil olmak üzere Mersin il sınırlarına kadar.(Mezopotamya bölgesi)

Vatandaşlarımızı “siz Kürtsünüz efendim, sizin diliniz Kürtçe, ayrı bir devlet kurun, ayrı bir bayrak kullanın.” diyerek yıllarca kullandılar. Hatta bir de Ermeni kökenli lider çıkarttılar. Adı Artin AGOPYAN. Abdullah ÖCALAN’DAN bahsediyorum. Hatta İsrail’e peşkeş çektiniz bile. “One Minute” ile de üstünü kapadınız. Aslında benim doğu bölgesinde ikamet eden vatandaşım kendilerinin Atamız Oğuz-Han’ın Boz-Oklar kolundaki Üç Oğlu’ndan biri olan Ay-Han ve Üç-Oklar kolundaki Üç Oğlu’ndan biri olan Deniz-Han’ın soylarından geldiklerini bilmiyorlar. Bunu bilen Atam Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK “Ne Mutlu Türküm Diyene” sözünü bence de bu yüzden söylemiştir.

Şimdi başkanlık sistemine geçmeye hazırlanıyorsunuz. Bunu da İmralı süreci ile pekiştirdiniz. 26 Şubat 1992 yılında Ermenistan’ın Karabağ’da ki! Azerbaycan Türklerine yaptığı katliamı neden Mecliste soykırımdır diye kabul etmediniz? Milliyetçiliği de ayaklar altına alan da sizler değil misiniz? Şimdi soruyorum SİZ KİMSİNİZ?

Yüce Mevlâm lütfetmiş; gündüze güneşi, geceye ise ayı ve yıldızı.

Türk’e ise destanlar yazmayı…

Peygamber Efendimiz (SAV) dua ederdi. İslâmiyet’i Türk ülkesine yayacak olan Satuk Buğra Han’a ve övgü ile anlatırdı Fatih Sultan Mehmet Han’ı.

Asırlar sonra bu kutlu Millete ay-yıldızlı bayrağı dalgalandırmayı nasip etmiş.

Yüce Mevlâ’mın nasip ettiği, ecdadımızın ve şehitlerimizin asil kanı ile dalgalanan bu mukaddes bayrağa el ve dil uzatanın Türklüğünden şüpheliyim…

Ahmet Şevki Kuzulu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.