Alexa

Buket Eminoğlu Pilavcı Kimdir?

Türkiye Kalite Derneği (KalDer), Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. KalDer,Yönetim Kurulu Başkanı Buket Eminoğlu Pilavcı, tam destek alarak güven tazeledi. Peki Buket Eminoğlu Pilavcı kimdir? Buket Eminoğlu Pilavcı ne iş yapar?

Buket Eminoğlu Pilavcı Kimdir?

İş dünyasının en prestijli sivil toplum kuruluşlarından olan Türkiye Kalite Derneği (KalDer), Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer), Olağan Genel Kurulu’nde yeniden başkanlığa seçilen Buket Eminoğlu Pilavcı, tüm delegelerin oyunu aldı. Güven tazeleleyen KalDer Başkanı Buket Eminoğlu Pilavcı'nın yeni dönem yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı: 

Asıl üyeler:

Buket Eminoğlu Pilavcı (Emintaş A.Ş – Olivium AVM),

Selma Akdoğan (Karadeniz Holding),

Kaan Gürgenç (Gürgenç Danışmanlık),

Nazmi Karyağdı (Yeni Ekonomi Danışmanlık)

Bülent Akdoğan (Ford Otosan), Cevdet Alemdar ;(Brisa), Devrim Çubukçu (Eczacıbaşı Holding), Lale Ergin(Borusan Holding), Pervin Olgun (Barem Research), Erdal Elbay(Doğu Pres),Dr. Muhsin Çömden;(Dr. Oetker)

Yedek üyeler: Anıl Yılmaz (Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü),

Barbaros Çam(İpragaz) Mutlu Ocak (Coca Cola İçecek)

Murat Başyazıcıoğlu (Başyazıcı Grubu)

Necip Özçer (LC Waikiki)

Serdar Oran (DYO)

Sertaç Güven (Doğa İş Güvenliği)

Dr. A. Tarkan Tekcan (Vestel Ticaret A.Ş) 

Tuğrul Baran (Gürallar Lav)

Yeşim Ömeroğlu Ünlü (Nilüfer İMKB Fen Lisesi)

 Dr. A Burak Erdinç (Eskişehir Şöförler OSGB)

Denetleme Kurulu:

Mutlu Kutlu (Panasonic)

Canan Vargün (Denge Kimya)

Hüseyin Sevinç (Opsan)

Etik Kurulu:

Necati Bülent Hakoğlu (Polisan) 

Çağlar Çubuk (Dördüncü Boyut Akademi)

Şebnem Ergül (Dorada Eğitim Danışmanlık)

Danışma Kurulu:

Agah Uğur (Borusan Holding)

Cenk Alper (Sabancı Holding)

Çetin Nuhoğlu (Tırsan)

Hakan Güldağ (Dünya Gazetesi)

Prof. Dr. Gündüz Ulusoy (Sabancı Üniversitesi) 

Dr. Yılmaz Argüden (ARGE Danışmanlık)

BUKET EMİNOĞLU PİLAVCI KİMDİR

Kadıköy Şifa Sağlık Grubu İcra Kurulu Başkanı KALDER Başkanı Kimdir?

Buket Eminoğlu Pilavcı, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. İş hayatını 12 yıl mimar olarak sürdüren Pilavcı, 1996 yılında ise KadıköyŞifa Hastanesi'nin mimari olarak profesyonel anlamda iş hayatına adımını attı. 

2002 yılında genel müdür, 2009 yılından itibaren yönetim kurulu başkanı olan Pilavcı halen icra kurulubaşkanı olarak görevinde bulunmaktadır.

Buket Eminoğlu Pilavcı, 2008 yılında faaliyetine başlayan Artı Sağlık Hizmetlerinin kurucu ortağı oldu.. Olivium Alışveriş merkezi yönetim kurulu başkanlığı ve Emintaş Emlak İnşaat şirketlerinin de yönetim kurulu üyeliği görevlerine devam eden Buket Eminoğlu Pilavcı,  sağlık sektörüne getirdiği yenilikçi, vizyoner yönetim anlayışı ile KadıköyŞifa, 2007 yılında "Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız Belgesi ve 2009 yılında Ulusal Kalite Büyük Ödülü'ne layık görüldü.

2011 yılında Hospital Manager Dergisi tarafından yılın en başarılı sağlık yöneticisi seçilen Pilavcı, 2015 yılında Türkiye Kalite Derneği (KalDer) 25. kuruluş yıldönümünde, kalite ve mükemmellik yolculuğunda katkılarından dolayı “Mükemmellik Elçileri Onur Plaketi” ile ödüllendirildi.

Buket Eminoğlu Pilavcı, Türkiye Kalite Derneği (KalDer), Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimle birlikte yeniden KalDer Başkanı oldu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 01:58
YORUM EKLE

banner307

banner313