Alexa
banner314

Çakıcı'nın Yeğeni Tümay Güngör'den Oğıuz Bulut Açıklaması

Ünlü kabadayı Alattin Çakıcı’nın yeğeni Tümay Güngör yazılı bir açıklamada bulunarak, Oğuz Bulut ve Sedat Peker konusunda kamuoyunu bazı gelişmeler hakkında bilgilendirdi.

Çakıcı'nın Yeğeni Tümay Güngör'den Oğıuz Bulut Açıklaması

Alattin Çakıcı’nın yeğeni Tümay Güngör yazılı bir açıklamada bulunarak, Oğuz Bulut ve Sedat Peker konusunda kamuoyunu bilgilendirdi.

Bu iki isimle ilgili açıklamada bulunan Tümay Güngör, yazılı açıklamasında şunları söyledi: “Tarihin derinliklerinden gelen Türk İslam Ülküsü ve milyonlarca Alp ve Alperenler dünyaya adalet dağıtmıştır. Her kutsal camianın içerisinde tarihin her devresinde hainler, sapıklar olduğu bilinmektedir. Hiç kimse Ülkücü camiayı kullanarak özel karakterleriyle özdeşleştirme hakkına sahip değildir. Oğuz Bulut, Sedat Peker sosyal medyaya çıkan söz ve kasetleri ülkücü camiayı bağlamaz. Eğer böyle bir oluşum içerisinde olmuşlarsa kendileri sorumludur. Birisi diyor ki, sosyal medyada vatan sevdalıları olduğunuzu iddia ediyorsunuz. Bu sapkınlıklarla ilgili düşünceleriniz ne?

VİCDANLARINDA YARGILANSINLAR

Bu kutlu camiada sapkınlıklara ve sapıklara hiçbir zaman yer olmamıştır. Eğer istiyorsanız. Bu sapıkları bünyenize alabilirsiniz. İnsanların sosyal hayatları kendilerini alakadar eder. Bir camiaya maledilmez. Eğer böyle bir sapkınlık varsa kadim Alevi kültüründe olduğu gibi düşkün ilan edilir. Bu camiada bu kişilerle ilgili değil, bu tip söylentiler içerisinde olan kişiler bile düşkün ilan edilir. Bu böyle bilinmeli. Sedat Peker ve Oğuz Bulut gerçekten ülkücü kültürünün içerisinde yetişmişlerse onlara diyecek bir şey yok. Onlara dinebilecek en güzel şey kendi vicdanlarında 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 22:05
YORUM EKLE

banner307

banner325