Alexa
banner314

Dev Ankette Mahkumlara Af Çıktı

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli'nin ısrarla gündeme getirdiği af konusuyla ilgili yapılan ankette Mahkumlara Af çıktı.

Dev Ankette Mahkumlara Af Çıktı
banner327

"MHP lideri Devlet Bahçeli'nin sürekli olarak gündeme getirdiği af konusunda ne düşünüyor sunuz? "başlığıyla yapılan anketten Mahkumlara af çıktı.

Memurlarnet sitesi tarafından, 04/06/2018 19:20 tarihinde yayına giren "MHP lideri Devlet Bahçeli'nin sürekli olarak gündeme getirdiği af konusunda ne düşünüyor sunuz?" başlıklı ankette, 6 gün 4 saatte, 40,324 kişi oy kullandı. ve 11/06/2018 00:00 tarihinde sona erdi.

VATANDAŞ MAHKUMLARA "AF VERİLSİN" DEDİ

Memurlarnet'e göre, Ankette, toplam 40.324 kişi katılım sağladı. Katılımcıların 23351 kişi, %57,91 Evet, Af gelmeli tercihini kullandı. 15603 %38,69 kişi ise Hayır af gelmemeli tercihini kullandı.Yani bu ankete göre, katılımcılar, "Mahkumlara af çıksın" dedi. 

Memurlarnet Sitesinden Mahkumlar için yapılan anket açıklaması şöyle:

"BU SİTEDE DÜZENLENMİŞ OLAN AF ÇIKMASI İLE İLGİLİ ANKETE, TOPLAM 40.324 KİŞİ KATILIM SAĞLAMIŞTIR VE KATILIMCILARIN 23351 KİŞİSİZ %57,91’LE EVET, AF GELMELİ TERCİHİNİ KULLANMIŞTIR. HAYIR, AF GELMEMELİ DİYENLERİN SAYISI İSE 15603 OLUP %38,69’LA GERİDE KALMIŞLARDIR. AÇIKÇA TOPLUMUN ÇOĞUNLUĞUDA AFFIN ÇIKMASI YÖNÜNDE TERCİHLERİNİ BİLDİRMİŞLERDİR. BÖYLELİKLE DEVLET BAHÇELİNİN TEKLİFİNİN HALKIMIZDA ÇOĞUNLUKLA GEREK BU BÜYÜK ANKETTE VE GEREK DÜZENLENEN TÜM ANKETLERDE KABUL GÖRDÜĞÜ GEREKSİNİM OLDUĞU ORTAYA ÇIKMIŞTIR."

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ KADER MAHKUMLARINA AF İSTEMİŞTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bazı mahkumları hariç tutarak için af önerisinde bulunmuştu. Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "PKK/FETÖ müdafaası yapanlar kader kurbanlarına ne diyecekler? Onların yüzlerine nasıl bakacaklar? Çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadın katilleri, PKK'lılar, FETÖ'cüler hariç olmak üzere, demir parmaklıkların gerisinde özgürlük düşü kuran, zindanda gün sayan, dama düşüp sevdiklerinin ve sevenlerinin hasretini çeken kader kurbanlarını afla taltif etmek niye akıllara gelmez? PKK'lı alçaklar, FETÖ'cü caniler, vatan ve millet düşmanları demokrasi ve özgürlük adına sahiplenilirken, kaderlerinin kurbanı olmuş mağdurlarla ilgili lehlerinde hukuki ve ahlaki bir düzenleme yapılması, onların aydınlığa kavuşturulmaları tez elden sağlanmalıdır. PKK'lı Cumhurbaşkanı adayının serbest bırakılmasını canla, başla destekleyen karanlık ittifak tarafları ve holigan taraftarları, sesi çıkmıyor diye kader kurbanlarının sahipsiz olduğunu falan mı düşünüyorlar? Eğer böyleyse halt ediyorlar, kesinlikle yanlışa düşüyorlar. Kader çizgimiz bellidir. Bunun değiştirmek harcımız değildir. Ancak kader mahkumlarının talihini değiştirebilir, onların elinden tutabilir, zincirlerinden ve zindanlardan onları çekip çıkarabiliriz."

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 03:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
özlem serdaroğlu
özlem serdaroğlu - 10 ay Önce

kesinlikle kısmi bir af istiyoruz bu bir zorunluluktur adalete güvenimiz kalmadı

Ayten celik
Ayten celik - 10 ay Önce

Kader mah kumları için af istiyorum şu mübarek gün yüzü hurmetine

Elif öztürk
Elif öztürk - 10 ay Önce

Bu mübarek gecenin hürmetine yalvarıyorum Affı geçtik en azından cezaindirimi olsun yalvarıyorum dayanacak gücüm kalmadı Allah rızası için

Engin tutkun
Engin tutkun - 10 ay Önce

Af kesinlikle çıkmalı

Mahkum eşi
Mahkum eşi - 10 ay Önce

Artık cezaindirimi verilsin nolur

Kemal Arda
Kemal Arda - 10 ay Önce

BU SİTEDE DÜZENLENMİŞ OLAN AF ÇIKMASI İLE İLGİLİ ANKETE, TOPLAM 40.324 KİŞİ KATILIM SAĞLAMIŞTIR VE KATILIMCILARIN 23351 KİŞİSİ %57,91’LE EVET, AF GELMELİ TERCİHİNİ KULLANMIŞTIR. HAYIR, AF GELMEMELİ DİYENLERİN SAYISI İSE 15603 OLUP %38,69’LA GERİDE KALMIŞLARDIR. AÇIKÇA TOPLUMUN ÇOĞUNLUĞUDA AFFIN ÇIKMASI YÖNÜNDE TERCİHLERİNİ BİLDİRMİŞLERDİR. BÖYLELİKLE DEVLET BAHÇELİNİN TEKLİFİNİN HALKIMIZDA ÇOĞUNLUKLA GEREK BU BÜYÜK ANKETTE VE GEREK DÜZENLENEN TÜM ANKETLERDE KABUL GÖRDÜĞÜ GEREKSİNİM OLDUĞU ORTAYA ÇIKMIŞTIR. )

Özlem aktan
Özlem aktan - 10 ay Önce

Af istiyoruz cinsel istismar vatan hainleri cinayet hariç

Ayşe
Ayşe - 10 ay Önce

Ozlem orospusu cinayet neden haric kasar


banner307

banner325