Alexa

"Devlet Bahçeli, Ülkücülerin ve Benim Abimdir"

Alaattin Çakıcı, son olaylara ilişkin yaptığı kamuoyu açıklamasında, hayatında ne devleti sattığını ne de devletle iğne ucu kadar işbirliği yapanlarla beraber olduğunu belirterek, yazdığı yazıların hepsinin de devletin bekası için olduğunu belirtti.

"Devlet Bahçeli, Ülkücülerin ve Benim Abimdir"

Ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı hayatının hiç bir döneminde devleti satanlarla bir arada bulunmadığını ifade ederek, Sincan Cezaevine nakli ve son olaylara ilgili kamuoyu açıklaması yaptı.

Hayatı boyunca devletin hep yanında olduğunu belirten Çakıcı; devletle iğne ucu kadar işbirliği yapanlarla dünyanın hiçbir yerinde işim olmaz. Seçimlerden evvel bugüne kadar tüm yazmış olduğum yazılar devletimin bekası içindir. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama herkes devleti sevmek zorundadır." dedi.

"Karadenizliliği Ağır Bastı"

16 hastalığından 6 sının ölümcül olduğunu ve son gün kalp krizi geçirdiğini ve doktorlar tarafindan 30 gün müşehede altına alınmısken Sincan'a sevk edildiğini ifade eden Alaattin Çakıcı; "Devlet böyle uygun görmüşse en ufak bir kırgınlığım yok. Ömrümce makamlara saygı duydum. Zaten sayın devlet başkanımıza daha evvelde söylemiştim "beni dilediğin basti ki, doğuya değil Ankara'ya sevk etti." dedi.

"Devlet Bahçeli Ülkücülerin ve Benim Abimdir"

Alaattin Çakıcı, zaman zaman cezaevinden kamuoyuna duyurulması için gönderdiği mektuplarında düşüncelerini paylaştı. Bazen sert açıklamalarıyla basında önemli yer tuttu. Çakıcı, her fırsatta Türk Milliyetçisi ve ülkücü olduğunun altını çizdi. "Toprağın altında da ustunde de ülkücüyum." diyen Çakıcı, "Allah nizamına teslimiyet duygusuyla iman etmişim. Kimseye kırılmaya hakkım yok herkes dava adamıdır herkes davasına hizmet eder. Aynı davanın insanları devlete hizmet dışında kimseye hizmet etmek zorunda değildir. Sayın Devlet Bahçeli ülküculerin ve benim abimdir.  Mensup olduğum camianın lideridir."

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2018, 00:57
YORUM EKLE