Alexa
banner314

Garantili ve Kaliteli Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri

Beyaz eşya teknolojileri modern yüzyıl dünyasının en önemli ve en gerekli olan teknolojileridir.

Garantili ve Kaliteli Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri
banner327

Beyaz eşya teknolojileri modern yüzyıl dünyasının en önemli ve en gerekli olan teknolojileridir. Bu yüzden de yaşam alanlarının en temel gereksinimlerinin başında bulunan beyaz eşya teknolojileri tüm dünya genelinde ciddi bir Pazar hacmi oluşturmaktadır. Ancak beyaz eşya teknolojisinin bu hızlı gelişimi ve beraberinde de ortaya çıkan yeni nesil ihtiyaçlar beyaz eşya servisi sektörünün önemli bir gereklilik haline gelmesine neden olmuştur. Sancaktepe Arçelik Servisi merkezi sektörel olarak beyaz eşya servisi hizmetlerinde hem kurumsal, hem profesyonel hem de ekonomik hizmetleri tüketiciye ulaştırıyor. Tüm beyaz eşya modellerindeki arızalanmalara ilişkin olarak yeterli teknik donanım ve bilgiye sahip olan teknik ekipleri ile gerekli olan müdahaleleri hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştiriyor.

Uzman kadrosu ve güncel teknolojinin entegre edilmiş olduğu Çekmeköy Arçelik Servisi merkezi hizmetleri dahilinde beyaz eşya ürünlerinde tüketicilerin karşı karşıya kaldıkları tüm sorunlara yanıtlar oluşturuyor. Üstelik bu çalışmalar çerçevesinde güler yüzlü hizmet anlayışı ve kaliteden ödün verilmeyen parça kullanımları ile sadece kısa süreli çözümler yerine uzun vadede kaliteli kullanım imkanı sunacak çözümler oluşturuluyor. Bu şekilde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi tüm beyaz eşya ürün gruplarının kullanım ömrünün çok daha uzun olduğu ve her kullanımda ilk günkü performans ve verimliliğini koruyacak bir kullanım imkanına sahip olunabilmesi sağlanabiliyor.

Beyaz eşya ürünlerinde kullanılan parçaların her biri için orijinal yedek parçalar, kaliteli ve birinci sınıf servis ekipman ve teçhizatları ve alanında uzmanlık sertifikasına sahip olan deneyimli teknik personellerin bulunduğu bölge genelindeki tam teşekküllü gezici servis araçları Pendik Arçelik Servisi merkezinin tüm beyaz eşya servisi hizmeti taleplerine en hızlı şekilde yanıt verebilme potansiyeline sahip olabilmesini sağlıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim kurulabilen çağrı merkezine yapılan beyaz eşya arıza bildirimlerinde en yakında bulunan gezici ekibin yönlendirilmesi ile servis aracının gelmesini uzun saatler ve hatta günler beklemek durumunda kalınmıyor. Kaliteli, hızlı ve ekonomik beyaz eşya servisi hizmetleri aynı zamanda da her müdahaleye ilişkin olarak 1 yıllık garanti hizmetleri ile dünya standartlarına uygun seviyeye ulaşıyor.

YORUM EKLE

banner307

banner325