Haluk Gürel Kimdir ?

Haluk Gürel Kimdir? Haluk Gürel, nerelidir? Koronavirüs'ün Türkiye'de ortaya çıkmasının ardından yaptığı yardımlarla ismini duymaya başladığımız Haluk Gürel, vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Haluk Gürel, Pırlanta tasarımında dünyaya meydan okuyor. 'Haluk Gürel kimdir' biyografisi merak ediliyor.

Kapsam 13.07.2020, 00:23 14.07.2020, 12:14
Haluk Gürel Kimdir ?

İşinsanı Haluk Gürel kimdir, nerelidir ne iş yapıyor? Giyim tarzıyla, lüks tüketimiyle ‘White car collection’ beyaz otomobil kolleksiyonu ile etrafında tanınan Haluk Gürel merak ediliyor. 35 yıldır pırlanta sektörünün içerisinde bulunuyor. Kişiye özel Pırlanta tasarımları, Tasarım ürünleri, pırlanta kolye, küpe, yüzük gibi çok özel pırlanta sektöründe işin ehli olan Gürel, Ata mesleğini tüm dünyaya taşımaya kararlı.

Haluk Gürel Kimdir?

Aslen Siirtli olan Ünlü iş adamı Haluk Gürel 1996 yılının Ocak ayında dünyaya geldi. Arapça, İngilizce,Türkçe bilen Gürel, Hobi olarak hafta sonları golf oynamaktan çok zevk aldığını belirtiyor. Haluk Gürel3 Nesildir  Pırlanta ve Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteriyor. 

Pırlantaya şekil veren adam

Haluk Gürel, pırlanta piyasasında önemli bir isim.

Haluk Gürel kemdir? sorusuna cevap arandığında elbette sadece pırlanta üreticisi olarak ortaya çıkmıyor. Özellikle Covid- 19 Pandemi döneminde yaptığı yardımlarla gündeme gelen Haluk Gürel, çevresinde yardımseverliliğiyle de tanınıyor. 

Pırlantaya şekil veren adam dünyaya adeta meydan okuyor. Gürel, işini aşkla yaptığını, pırlantaya hakkını verdiğini ürettikleri her ürünün aslında içlerindeki aşkı yansıttığına dikkat çekerek, bu yüzden tek satışlarının sadece Türkiye olmadığını, Almanya, Belçika gibi Avrupa ülkelerine de pırlanta ihracatı gerçekleştirdiklerini söyledi. Diğer taraftan Güney Afrika, Hindistan ve Avusturya’dan pırlanta, elmas, safir, yakut gibi değerli taşlar getirdiklerini, onları aşkla işlediklerini ve müşterilerine sunduklarını belirtti.

Herkesin bütcesine göre pırlanta bulunduğunu belirten Haluk Gürel, yaptıkları tasarımların herkese hitap attieğini anlatarak, “pırlanta takmak herkesin hakkı” düşüncesinde olduklarını, fiyatlarının çok değişken olduğunu Hemen hemen her bütçeye hitap ettiklerini belirtti.

Türkiyede bulunması ve zor nadide pırlanta parçalarını türkiyeye getiren Gürel ailesi sosyal yaşantılarıylada dikkat çekiyor. Pırlantaya bir kez  sahip olduktan sonra Lüks ihtiyaca dönüştüğünü iddia eden Gürel, lüks zevklerini bu sözlerle anlatıyor aslında. Garajında kendine ait ‘White car collection’ Beyaz araba koleksiyonu, pahalı kıyafetler ilede tanınan Gürel, lükse düşkün olduğu kadan ihtiyaç sahiplerine de o kadar düşkün olduğunu yaptığı yardımlarla gösteriyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (2)
Mehmet ural 10 ay önce
Bravvo. Böyle adamları severim. Helal olsun sana. Pırlanta gibi adam.
Ahmet Harmancı 10 ay önce
Gençleri başari ile takip ediyoruz yatpınız hayırlar yerini bulsun inşAllah.