Alexa

İsmail Türk FETÖCÜ Çıktı!

Habererk sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni İsmail Türk FETÖCÜ olduğunu itiraf ederek, eskiden beri paralelci olduğunu söyledi.

İsmail Türk FETÖCÜ Çıktı!

Habererk sahibi  ve Genel Yayın Yönetmeni İsmail Türk FETÖCÜ olduğunu itiraf etti. Eskiden beri paralelci olduğunu belirten Türk; "Ben bir suçluyum. Bu suçluyu topluma kazandırmak lâzım. İnşallah pişmanlığımı duyarlar da bana da havuz medyasında bir yer verirler." dedi.
 
İtirafnamesinde FETÖ suçlularına da seslenen Türk; "Bu tuttuğunuz yol yol değil. Etrafınız sarıldı. Gelin benim gibi Sabah’ın adaletine teslim olun." çağrısında bulundu.

SONUNDA YAKALANDIM

Yazar İsmail Türk; Kripto paralel olduğunu ve kendisini iyi gizlediğini belirterek; "Ülkücü hareketten cezaevlerinde yatarken bile paraleldim.O zaman paralel yoktu ama ben geleceği görmüştüm yine paraleldim. İnsan kendini bir yere kadar saklayabiliyor. Çekirge gibi bir sıçradım iki sıçradım sonunda yakalandım." dedi.


Sabah gazetesi tarafından enselendiğini, FETÖ ile yakın ilişkilerinin ortaya çıkarıldığını jaydeden İsmail Türk; 'Operasyonları bir karargâh görevi gören Rota Haber üzerinden yapıyormuşum. Ayrıcı FETÖ tarafından gerçekleştirilen sipariş anketleri servis ederek algı operasyonu yapıyormuşum. Bitmedi, kurultayın kaçınılmaz olduğunu söylemişim. Sabah gazetesi kendimi o kadar gizlememe rağmen beni yakaladığına göre en iyisi özeleştirimi vereyim de belki iyi hâlden dolayı en az cezayla kurtulurum." dedi.
 

 ÖNEMLİ BİLGİLER VEREN İSMAİL TÜRK'ÜN ​İTİRAFNAMESİNİ BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2016, 12:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
alp
alp - 1 yıl Önce

afedersiniz siz nasıl bir malsınız.. Lan olum insanlar bankaya para yatırdı diye hapse atılıyor...