Kuaför Ömer Yiğit, Önemli ve Anlamlı çağrıda bulundu

Ünlülerin kuaförü olarak bilinen Ömer Yigit, pandemi döneminde en büyük sıkıntıyı yaşayan sağlık çalışanlarına destek olmak için adım attı . 

Kapsam 15.05.2021, 19:31 15.05.2021, 20:45
Kuaför Ömer Yiğit, Önemli ve Anlamlı çağrıda bulundu

Ömer Yiğit, kuaför mesleğinin yeni tip coronavirüs (Covid-19) pandemisinde önemine işaret ederek meslektaşlarına çağrıda bulundu.

Ünlülerin kuaförü olarak tanınan Ömer yigit, pandemi döneminde en büyük sıkıntıyı yaşayan sağlık çalışanlarına destek olmak için adım attı.

Kuaför Ömer yiğit, pandemi döneminde en büyük sıkıntıyı yaşayan sağlık çalışanlarına destek olmak için adım attı. Daha önce köy okullarına yardım için kampanya başlatan Yiğit, şimdi de meslektaşlarına sağlık çalışanlarına destek olmak için çağrıda bulundu. Ömer, “Bu dönemde bizler için gece gündüz çalışan sağlık görevlileri için elimizden geleni yapmalıyız” şeklinde konuştu.

Yeni tip coronavirüs (Covid-19) pandemisinin hala ciddiyetini koruduğunu hatırlatan Ömer Yiğit, tüm yurttaşları bilinçli olmaya davet ederek, "Covid-19 pandemisi hala bitmiş değil. Lütfen sosyal mesafe kurallarına dikkat edelim ve maske takmaya özen gösterelim, mümkün olduğunca evde kalmaya çalışalım" diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)