MediaMarkt, Açılışa Özel İndirimlerine Devam Ediyor

MediaMarkt Türkiye, pandemi önlemleri çerçevesinde düzenlenen açılışlarda teknoloji severlere özel indirimler devam ediyor.

Kapsam 29.10.2020, 11:05
MediaMarkt, Açılışa Özel İndirimlerine Devam Ediyor

MediaMarkt Türkiye Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar “Fiziksel deneyimin öneminin farkındayız. Bu nedenle çevrimiçi mağazalarımız ile fiziksel mağaza pazarlama stratejisini bir bütün olarak ele alıyor, ülkemize olan yatırımlarımızı da bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Bu motivasyonumuzu korumaya, mağazalar açmaya ve mevcut mağazalarımızı da yenilemeye devam edeceğiz." dedi.

Elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’deki mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. Bugün Türkiye’de 27 farklı ilde hizmet veren MediaMarkt, İstanbul Vega’da ve Üsküdar Nev Çarşı’da açtığı mağazaları ile ülkedeki mağaza sayısını 80’e çıkardı.

Üsküdar Nev Çarşı’daki mağaza açılışında konuşan Hulusi Acar,  “COVID-19 nedeniyle mağaza operasyonlarımızda yaşanan zorunlu duraksama, bizim gibi çok kanallı bir oyuncu için oldukça zordu. Bu süreçte tüketicilerimizin ihtiyaçlarına online kanallarımız üzerinden cevap verdik. Süreç boyunca bu kanallarımız oldukça başarılı bir performans sergiledi fakat MediaMarkt olarak fiziksel deneyimin öneminin farkındayız. MediaMarkt olarak tüketiciyi merkeze koyuyor, ardından onun hareketlerini takip ediyoruz. Başka bir deyişle tüketicilerin alışverişe çoğu kez önce bir kanaldan başladığını, ardından diğer kanalları takip ederek işlemi tamamladığını biliyoruz. Bu nedenle çevrimiçi mağazalarımız ile fiziksel mağaza pazarlama stratejisini bir bütün olarak ele alıyor, yatırımlarımızı da bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)