Alexa

Murat Gedik 'Fırat Olabilmek'

Kapsamhaber Yazarı Murat Gedik Ege Üniversitesinde PKKIlar trafından bıçaklanarak katledilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu üzerine bir makale paylaştı.

Murat Gedik  'Fırat Olabilmek'
Kapsamhaber Yazarı Murat Gedik Ege Üniversitesinde PKKIlar trafından bıçaklanarak katledilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu üzerine bir makale paylaştı.

Yazar Murat Gedik'in yazısı şöyle:

Bu sefer Fırat’ımız ölümsüzleşti. Hak bildiği yolda ilerlemek için mücadele veren bu yiğit bölücü hainler tarafından yetkililerin bilgisi dahilinde şehit edildi.

Fırat gerçek bir vatan evladıydı. Kadere inandığı için mensubu bulunduğu milletine hizmet için çabalıyor ve elinden geleni yapmaya çalışıyordu. İşte bu sebepten birileri onu yok etmeliydi. Halbuki bilmiyorlar ki onu yok etmek isteyen gafil zihniyet onu ölümşüzleştirmişti. İlk değildi ve son da olmayacaktır Fırat. Ruhi Kılıçkıran ile başlayan kervana o şimdilik son olarak katılmıştı. Ruhun şad olsun Fırat Yılmaz Çakıroğlu!

***

Gaflet uykusuna dalmış olan ülke yöneticileri bir çok üniversiteyi bölücülere teslim etmiş bulunmakta. Gaye ise açılım ihanetine çanak tutmak, neymiş açılıma zarar gelmemeliymiş.

Analar ağlamasınmış gayeleri. Tabi bu zihniyette olanlar için Fırat bir Türk milliyetçisi ve ülkücü olduğu için insan değildi ve bu sebepten Fırat’ımızın anası onlar için önemli olmadı. Hangi Devlet büyüğü (?) Fırat’ımız için bir başsağlığında bulundu acaba? O büyüklerin (?) atamış oldukları vali, emniyet müdürü ve dekanın Fırat’ımızın kanında parmakları var; hangisi bu sorumluluğu yüklendi? Aylardır sorunlar belli iken, neden tedbirler alınmadı ve halen alınmıyor? Açılım mı? Başınıza yıkılacak o açılım! YAZININ DEVAMI

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 19:56
YORUM EKLE