Yandex Metrika

OY’UM AKP-YE!!

Türk milletinin ve devletinin bekasının teminatı birinci derecede Türk ordusudur. Bu millet ordusuna peygamber ocağı, askerine de peygamberinin ismini vermiştir.

OY’UM AKP-YE!!
20 Mayıs 2015 Çarşamba 23:58

Türk siyasi tarihinde dindarlık kimliğiyle bölücülüğün, yandaşlığın zirve yaptığı, vatandaşları inanç ve etnisite açısından ayrıştırmanın, hukukun üstünlüğünün ayaklar altına alındığının, kasaların, keselerin, kutuların doldurulduğunun ayyuka çıktığını, aç insanların ülkesinde bin 200 odalı kaçak sarayların yapıldığını gördüğüm için OY’UM AKP-YE!

Türk milletinin ve devletinin bekasının teminatı birinci derecede Türk ordusudur. Bu millet ordusuna peygamber ocağı, askerine de peygamberinin ismini vermiştir. Yine askere evladını kınalayıp yollar, şehit olunca da vatan sağolsun der. Böyle başka bir millet yoktur. Vampirler nesli Amerikalı Süleymaniye’de hileyle 11 askerimizin başına çuval geçirerek dostluğunu gösterdi. Özür dilemeleri beklenirken “Büyük devletler özür dilemez.” denildi. Nota verilmesi gündeme gelince “Müzik notası mı?” denilerek vampirler neslinin önünde diz çöküldüğü için OY’UM AKP-YE!

AB ve ABD Türk ve Türk ordusunun düşmanıdır. Kendilerine kulluğu reddeden, kurtuluşu ve çıkışı kendi asli cevheri olan kanında arayan Türk ordusunun gözünün bebeği milliyetçi ve Avrasyacı subaylarımızı asker katili Şemdin Sakık ve haham bozuntusu gizli tanıkların ifadesiyle zindanlara doldurtan paralel düşüncelerin kimlere hizmet ettiğini anlayamadığım için OY-UM AKP-YE!

Bin yıldır üstünde oturduğumuz vatan topraklarını hiç kimse bize bağışlamadı, milli piyangodan falan da çıkmadı. Bu toprakların bedeli Türkün kanı ve canıyla ödendi, gözyaşıyla sulana sulana vatan yapıldı. İnancımız odur ki: Vatan can vererek alınır, kan ve gözyaşı dökerek de korunur. Kimse hamaset yaparak anaların gözyaşları akmasın gibi hümanist duygularla vatanı koruyamaz. Gözyaşları akmasın diyerek Türk’ün vatanın üstünde Türk’ün bayrağından başkasının bayrağının dalgalanmasına Türkiyeliler sıcak baksa da Türk’ün evladı bakmaz!

Açılım süreci PKK’nın AB ve ABD talimatlı meşrulaştırıldığı, anaların gözyaşlarının arkasına saklanılarak göndere bayrak diye paçavraların çekildiğini lider diye bebek katilinin ayağına gidilip talimatlar alındığını görüyor ve OY-UM AKP diyorum.

Ülkenin bir bölümünün PKK’nın kontrolüne bırakılıp güvenlik güçlerinin ellerinin kollarının bağlanarak çapulcu takımına kahramanlık payesi verilerek anaların gözyaşlarının dindirildiği dönemlerden geçiyoruz. 15 Kasım 2013’te Mardin/Nusaybin de devriye gezen Jandarma Özel Harekat Timi’ne PKK saldırıyor ve PKK’nın haber ajansı ANF’de şu haberi veriyor: Mardin Nusaybin kırsalında operasyona çıkan Türk ordusuna bağlı askeri birliklerin gerilla alanlarına yönelmesi üzerine ‘uyarı ve savunma amaçlı’ ateş açılmıştır. Bu olay üzerine Genelkurmay Başkanı da olayı doğrular ve meşru müdafaa kapsamında karşılık verildiğini açıklar. Güvenlik güçlerinin eli kolu bağlanıp köpekler salıverilip kahraman yapıldıkları için OY-UM AKP-YE!

Osmanlı ve Selçuklu eserlerinin birçoğu harabe durumunda iken nerede terk edilmiş bir kilise harabesi varsa onların devlet bütçesinden restore edilmesi. Besmelelerle kiliselerin açılmaları, papazlı hahamlı üç dinli iftar sofraları, Fener Rum Patriğinin ekümenik iddiasına ses çıkarılmaması, misyonerliğin önünün açılarak Anadolu’da misyonerlerin yeniden cirit atar hale getirilmesi sebebiyle OY-UM AKP-YE!

İmar yasasında yapılan bir değişiklikle ‘MESCİT’ ibaresi yerine ‘İBADETHANE’ ibaresi konulunca kısa bir sürede 50 bine yakın ev tipi kilise açılmıştır. Öğrenci değişimi adı altında Türk öğrencilerin Vatikan’da, Yunanistan da ve diğer AB ve ABD ülkelerinde eğitim adı altında Hıristiyanlaştırıldıkları ve ülkemize dönerek misyonerlik yaptıklarından dolayı OY-UM AKP-YE!

Dindar AKP hükümeti tarafından hazırlanıp 26 Eylül 2004’te kabul edilen, Haziran 2005’te yürürlüğe giren 5237 sayılı TCK’nın 227. maddesine göre zina artık suç sayılmıyor… İnsanların hayatına böyle bir renk kattığı için artık kesinlikle OY-UM AKP-YE!

Dinden geçinen değil dindar olan, milli değerleri olup milliyetçiliği ayakları altına almayan, Türk’ün vatanında Türküm demekten çekinmeyen, milli ve dini değerleri olan, bunlarla gurur duyanlara selam olsun.

KAPSAMHABER/TURAN TOKİlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.