Alexa
banner322

Smokin

Gerek düğünlerde gerekse de diğer özel gün ve gecelerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz smokin modelleri sayesinde göz kamaştırmayı başarabileceksiniz.

Smokin

Gerek düğünlerde gerekse de diğer özel gün ve gecelerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz smokin modelleri sayesinde göz kamaştırmayı başarabileceksiniz. Slim bir kesime sahip olan bu smokinler sayesinde vücudunuz olduğundan da daha fazla fit gözükecek ve bu sayede sizler de tüm bakışları üzerinize çekebileceksiniz.

Renk Çeşitleri

Sitemizde yer alan smokin modelleri arasından beğendiğiniz bir tanesini seçtiğinizde eğer varsa sizlere renk seçenekleri de sunulacaktır. Bu sayede en sevdiğiniz rengi tercih edebilir daha da şık olabilirsiniz.

Beden Seçenekleri

Smokin modellerinde her türlü bedene uygun seçenekler bulunmaktadır. Bu sayede sizler de artık bedeninize uygun bir ürün bulamamaktan şikayet etmeyeceksiniz.

Üstelik hangi mağazamızda hangi ürünün olduğunu www.cacharel.com.tr adresinde ürünlerimizin içeriklerinde sorgulama imkanına da sahip bulunmaktasınız. Bu sayede hangi bedenin sizlere uyacağını da bu şekilde tam olarak tespit edebilmeniz de mümkün olacaktır. Eğer sizlere yakın olan mağazada yok ise bu durumda sitemizde yer alan beden ölçülerini diğer kıyafetlerinizle kıyaslayarak büyük oranda doğru bir karar vererek smokin siparişi verebilirsiniz.

YORUM EKLE