Alexa
banner314

Ceceli’den Muhteşem Konser

Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Mustafa Ceceli, Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde (BKSM) verdiği konserde hayranlarıyla buluştu.  

Ceceli’den Muhteşem Konser
banner327

Sevilen sanatçıMustafa Ceceli, iki yıl aradan sonra 3. kez Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde (BKSM) konser verdi.


Sahne şovu ve başarılı performansıyla seyirciyi hayran bırakan ve seyircilerden tam not alan Mustafa Ceceli, sevenlerine unutulmaz bir konser verdi.  Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği Konserde seyirciler bin 200 kişilik salona sığmadı.


Kıymetlim’ şarkısı ile konserine başlayan ve dillerden düşmeyen şarkılarını  seslendiren Ceceli’ye, hayranları  eşlik etti. Ceceli konserde ayrıca yeni klibinin müjdesi de verdi. ‘İyi ki hayatımdasın’ isimli parçasına klip çekeceğini açıklayan Mustafa Ceceli, bu parçayı da canlı olarak seslendirdi. 

Konser öncesi verdiği röportajda BKSM’de daha  önce de konser verdiğini belirten Ceceli, “Bahçeşehir Kültür Merkezi’ndeki konuklarımız için süprizli bir gece. Biz burayı çok seviyoruz üçüncü konserimiz olacak. İstiyoruz ki bu salon her zaman olsun her zaman etkinlikler olsun. Çünkü iki yıldır burada etkinlik yapılmıyordu. Şu anda etkinlik takvimine baktım. Güzel daha da fazla etkinlik olsun çünkü bizi  bir arada tutan şey kültürel, sanatsal faaliyetler. Ve bunların özellikle belediyeler tarafından kurgulanması, desteklenmesi dinleyici açısından da daha güven verici bir hale geliyor” diye belirtti.

Ceceli’ye konser sonunda Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, bir çiçek takdim etti.
 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 00:07
YORUM EKLE

banner307

banner325