Alexa

Malatyalılar Dilekliler Gecesinde buluştu

Malatya İli Dilekliler Derneği’nin organize ettiği kültür-sanat gecesi yüzlerce, Malatyalı’nın buluşmasına vesile oldu.

Malatyalılar Dilekliler Gecesinde buluştu
 Malatya İli Dilekliler Derneği’nin organize ettiği kültür-sanat gecesi yüzlerce, Malatyalı’nın buluşmasına vesile oldu. Malatyalıları bir araya getiren gecede, sadece Malatyalılar değil Malatya’ya gönül verenler de vardı.

Malatya İli Dilekliler Derneği, Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda Kültür-Sanat Gecesi düzenledi.

Katılımın bir hayli yüksek olduğu geceye, İstanbul Bağımsız Milletvekili İhsan Barutçu, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Yargıtay 9.Daire üyesi Remzi Başkaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Semra Yaşar, Emniyet Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Hasan Adak, Ak Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut, Emekli Vali Mustafa Malay, Malatya Eğitim Vakfı (MEV) eski Başkanı Şaban Taçyıldız, Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) Genel Başkanı Muzaffer Tunç, Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Genel Başkanı ve Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF) Genel Başkanı Yılmaz Durmuş, Küçükçekmece eski Belediye Başkanı Aziz Yeniay, MASTÖB Eski Genel Başkanı Bekir Alyüz, CHP’nin İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı İbrahim Yener, Yrd.Doç.Dr. Gülay Yedekçi,Ak Parti 2. ve 3. Bölge Milletvekili Aday Adayları,Halis Dalkılıç, Celal Karahan, Mehmet Aksu, Şenol Karadoğan, Cemile Yapar, Mustafa Karakuş, Siyami Ergin,DBMD Eğitim ve Argeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Nuri Kaynar, DBMD Sosyal Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şehriban Arslan, Koçdağ Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koçdağ, Tiryandafil Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Turgut, Doğanşehirliler Derneği Kurucusu Muammer Şahin,Pütürge Eğitim Vakfı Başkanı Avukat M.Nami Korkmaz,Mali Müşavir M.Kaya Okutucu,Mastöb Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Karakaş,Güngören Malatyalılar Dernek Başkanı Dursun Kaplan,Gönenliler Dernek Başkanı Sezgin Şentürk,Cezaevi Emekli Müdürü Abdulkadir Öztüfekçi,Bilim ve insan Vakfı Genel Sekreteri Adil Akgül,Peyzaj Yüksk mimarı Celal Yılmaz,Maliyeci Ali Özdemir,Edebiyatçı-yazar Abdullah Geyik,Halk Profesörü Osman İnan,MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Sema Çuhadar,Mastöb Esenler Şube Başkanı Aziz Damar,İşadamı Abdullah Işık,İşadamı Yusuf Usul,İşadamı İskender Öz,İşadamı Fevzi Kılınç,İşadamı İbrahim Karadoğan,Mastöb kadın Kolları Başkanı Güler Özer,Mastöb Genel Başkan Yardımcısı Nazife Özdemir,Göz Doktoru Erdem Günay, Öncü Spor Kulübü Başkanı ve Yeni Malatyaspor As Başkanı Nusret Öncü,Gazeteciler; Ferhat Canbey,Gülizar Işık,Ali Biricik,Faik Bozdağ,Songül Canbey,İbrahim Murat,Hasan Bayram,İsmail Hakkı Bağdat,Sevim Yıldız,Filiz Demir ve Sevgi Arslan. Yönetmen, Yapımcı,Sinema Oyuncuları ve Ses sanatçıları;Ayten Erman Üret,Ekrem Erdinç,Sevim İnceoğlu,Safiye Kortaş,Fikret Şülen,Halil Demirkıran,Nurten Kandemir,Kenan Deren,Niyazi Sarıgöz,Vahdet Çakar,Gülşen Aydın,Elif Doğan,Şevket Doğan,Ergün Yurdunkulu,Seracettin Yamar,Feyzullah Akbaş,Fatma Üstün,Neşe Göregen,Kamil Zaim,Arya Alioğlu,Beritan Güldal Ayna,Mehmet Köprülü,Mete Soydan,Hüseyin İnan,Tuncay Üstün ile birlikte Malatyalı sivil toplum örgütlerinin temsilci ve üyeleri iştirak etti.

Sunuculuğunu Malatyalıların yakından tanıdığı Organizatör İmparator’un üstlendiği gece yüzlerce Malatyalının buluşmasına vesile oldu. Malatyalıları bir araya getiren gecede, sadece Malatyalıların değil Malatya’ya gönül verenlerin de katıldığını görmekten büyük sevinç duyduğunu belirten İmparator, “Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Milletvekilleri,Belediye Başkanları,MASTÖB, MADEF ve bütün dernek başkanlarımız burada.” dedi. Dilekliler Derneği’ne böyle renkli bir gece tertip ettiği için teşekkür eden İmparator, yönetim kurulu üyelerini tek tek sahneye davet etti.

KARADOĞAN: ŞİMDİ İCRAAT VAKTİDİR
Dilekliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Ali Karadoğan,Yusuf Dallı, Mevlana Eroğlu, Muhittin Dalbudak, Ömer Özen, Ertan Ünlü, Yaşar Ormancı,Recep Milli, Hüseyin Kümüş ve Cengiz Gül’ün katılımcıları selamlamasından sonra kürsüye gelen Dilekliler Derneği Başkanı Ali Karadoğan, açış konuşmasını yaptı. Karadoğan konuşmasında, “Değerli hemşerilerim gecemize teşriflerinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Derneğimizin kuruluşunda emeği geçen arkadaşlarımızı ve değerli büyüklerimizi saygıyla anmak isterim. Derneğimiz, hoşgörü, sevgi, insan hakları, birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik değerleri üzerine kurulmuştur. Dilekliler ve Malatyalılar için artık icraat vakti gelmiştir. Dileklileri kucaklayacak projeler geliştirmek için çalışmalarımıza hız verdik. Bizi bu gecede yalnız bırakmayan değerli büyüklerime de söz vermek için konuşmamı kısa kesiyor, her birinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

KARADENİZ: SİZLERİN ARASINDAYKEN, KENDİMİ EVİMDE HİSSEDİYORUM
Malatya Dilekliler Derneği başkanı Ali Karadoğan’dan sonra kürsüye gelen Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz , “Bütün Malatyalıları sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Ben Sivaslıyım ama özel bir vurgu yapmak istiyorum. Sivas’ın Gürün ilçesindenim. Gürün’ün kodları Malatyalıya benzer. Başta Darende’ye benzer, daha çok Malatya kültürünü yaşar ve ondan daha çok izler taşır. Biz siyasetçiler, gittiğimiz her toplantıda farklı illerden insanlara konuşuruz. Her toplumun nabzına göre şerbet veririz. Ancak şundan emin olabilirsiniz ki Malatyalıların içinde olduğum için söylemiyorum bu sözleri gerçekten Malatya kültürünü yaşadığım için kendimi burada evimde gibi hissediyorum. Önemli olan iyilerin bir araya gelip kötülere fırsat vermemesidir. Malatyalılar da iyilerle birlikte olup kötülere fırsat vermemekle tanınırlar. Allah bu güzelliğimizi daim kılsın. Küçükçekmece ilçemiz çok sayıda Malatyalıya ev sahipliği yapmaktadır. Onlarla birlikte yaşamaktan onlarla birlikte çalışmaktan büyük keyif alıyorum. Yine bir Malatyalı olan Sayın Aziz Yeniay’ın bıraktığı yerden Küçükçekmece’ye güzel hizmetler yapmaya çalışıyoruz. Şimdiden destek ve teşvikleriniz için teşekkür ediyorum. En kısa zamanda yine sizlerle bir arada olmak istediğimi belirterek, iyiliği üretmek için yaptığınız çalışmalarda başarılarınızın devamını diliyorum.” şeklinde konuştu.

KARAHAN: SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ ÇALIŞMALARINDA İLK SIRALARDAYIZ

Daha sonra söz alan MASTÖB eski Genel Başkanı Celal Karahan da “Öncelikle herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Malatyalılar sivil toplum örgütleri anlamında İstanbul’da ilk sıraya girmiş olması beni memnun ediyor. Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği özellikle kurulduğu günden beri çok ses getirmiştir. Bildiğiniz gibi Dilekliler Derneğimiz de MASTÖB üyesidir. Hatta benim başkanlığım sırasında Ali Karadoğan MASTÖB Genel Sekreterlik görevini üstlenmişti. Şu anda MASTÖB Başkanımız sayın Adil Gevrek ve ondan önceki başkan sayın Bekir Alyüz burada. Onların da büyük emekleri oldu ve olmaya devam ediyor bu birliğe yine aramızda bulunan sayın Yüksel Çengel ve Şaban Taçyıldız gibi isimlerin açtığı yoldan yürüyen arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bu geceyi tertip eden arkadaşlara teşekkür ediyor hepinize saygılar sunuyorum.” dedi.

ALYÜZ: ADAY ADAYLARINA SESLENİYORUM, ŞİMDİ UYUYANLAR GİBİ OLMAYIN

Kürsüye davet edilen MASTÖB Eski Genel Başkanı Bekir Alyüz de konuşmasına geceyi tertip edenlere teşekkür ederek başladı. Alyüz, “Sevgili hemşerilerim her birinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Konuşmamı uzun tutmayacağım ama birkaç şeyi de konuşmadan geçmeyeceğim. Şimdi seçim zamanıdır. Buna çok dikkat etmek zorundayız. Seçim zamanı mutlaka ve mutlaka aday adaylarımız çok iyi tanımalıyız. Aday adaylarımıza elimizden geldiğince destek vermeliyiz. Elimizden geldiğince arkalarından durmalıyız. MASTÖB’ün tüzüğündeki üçüncü maddesi “Siyasilere baskı unsuru” kelimesini içerir. Bu konuda MASTÖB’e yardımcı olmanız lazım.Seçmek istediğiniz insanların arkasında çok iyi durmanız lazım. Sayın vekil adaylarımıza da söyleyeceğim şudur: Seçildikten sonra İstanbul’daki 1 milyona yakın Malatyalı için çalışmak zorundasınız. Şimdiki uyuyanlar gibi değil. Çok daha iyisini yapmak zorundasınız. Yapmazsanız sizin de defterinizi düren birileri çıkar. Teşekkür ediyor herkese iyi geceler diliyorum.” İfadelerini kullandı.

GEVREK: SİYASET ÜSTÜ BİR KURULUŞUZ
Bekir Alyüz’den sonra kürsüye davet edilen MASTÖB Genel Başkanı ve Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ise, “Öncelikle buraya katılımda bulunan herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Bu gece birlik ve beraberlik gecemizdir. Malatyaspor Gecesi’nde de bizi yalnız bırakmamıştınız. Malatyalıları burada görüyor ve memnuniyet duyuyorum. Malatyalıların birlik ve beraberlikleri için böyle toplantılara ihtiyacımız vardır. MASTÖB olarak, siyasi partilere vekil adaylarının Malatyalı kimliğinin olup olmadığı şeklinde bakıyoruz. Hangi siyasi parti olursa olsun Malatyalı bir aday varsa bunların yanında olacağımızı belirtmek istiyorum. Biz siyaset üstü olacağız. Daha önce böyle yapıldı. Bundan sonra da böyle olacaktır. Benden önceki başkanlarıma bize böyle bir kuruluş bıraktıkları için teşekkür ediyorum. Biz de onların yaptığı gibi Malatyalıları bir araya getirmek için çalışacağız. Dileklilerin başkan ve yönetim kurulu üyelerine bu geceyi düzenledikleri için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

TUNÇ: ADAY ADAYI OLAN YÜREKLİ İNSANLARI TEBRİK EDİYORUM
Malatyalıların yakından tanıdığı ve kendisi de bir Malatyalı olan Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkanı Muzaffer Tunç, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek konuşmasına başladı. Tunç konuşmasında, “12 sene önce Küçükçekmece’ye geldiğimiz zaman “İstanbul’un varoş bölgesi” diyorduk. Şimdi ise “Kültür-sanat” bölgesi diyorlar. Hemşerimiz sayın Aziz Yeniay o kadar çok kültür ve sanat merkezi yaptı ki sanat merkezi oldu Küçükçekmece. Bu konuda sayın Aziz Yeniay’a teşekkür ediyorum. Yıllardır gazetecilik yaptığım için bütün sivil toplum örgütlerini yakinen biliyorum. Dileklileri de aynı şekilde tanıyor ve biliyorum. Dilekliler Derneği, şu anda Dilek’te büyük bir hastane şeklinde bir sağlık merkezi yaptırdı. 3 kat üzerine yaklaşık 2 senedir faaliyette olan bu merkez Dileklilerin ihtiyacını karşılıyor. Daha önce Yusuf Dallı, Faruk Özen ve şimdi ise Ali Karadoğan başkanlığında çok güzel çalışmalar yapılıyor. Alkışlanacak teşekkür edilecek insanlardır bunlar. Biraz sonra Türkiyemize,Malatyamıza Dileğimize hizmet edenlere birer tane plaket verilecek. Ben de kendilerine Dilekliler adına teşekkür ediyorum. Milletvekili aday adayı olan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Bu insanlar yürekli insanlardır. Toplumun önüne çıkacaklar, her şeyleri didik didik araştırılacak ve hatta bazı tenkitler de alacaklar. Bu iş gerçekten cesaret isteyen bir iştir. Her birini tebrik ediyor başarılar diliyoruz. Hepinize saygılar sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

TAÇYILDIZ: NEFSİMİZE YENİK DÜŞÜYORUZ
Muzaffer Tunç’tan sonra mikrofon verilen Malatya Eğitim Vakfı eski Başkanı Şaban Taçyıldız ise, “Bu güzel gecemize katılan herkesi en derin sevgi saygılarımla selamlıyorum. Malatyalılar her şeyde birincidir. Ama bir konuda geride kalıyoruz. Bu kadar ileri görüşlü bu kadar liderlik vasfı olan insanın daha büyük işlere imza atmış olmasını isterdik. Ama kabiliyetli insanların gelmesi konusunda maalesef nefsimize yenik düşüyoruz. Malatyalıların birbirlerini desteklemeleri gerekmektedir. Koca İstanbul’da bir tane iki tane Malatyalı siyasetçi var. En azından 10 tane olması gerekiyor. Bakın şu anda bu toplantıyı yaptığımız bu bina, değerli hemşerimiz sayın Aziz Yeniay’ın hizmetlerinden biridir. Gönül isterdi ki, sayın başkanımız gibi İstanbul’un değişik ilçelerinde hemşerilerimizin olmasını. Meclis üyeliklerinin, milletvekilliklerinin veya belediye başkanlıklarının hatta bakanlıklarının olmasını isterdik. Ancak nefsimize yenik düştük maalesef. Türkiye’yi yönetmiş insanları bağrından çıkaran Malatya’nın, önümüzdeki günlerde daha iyi yerlere geleceğine inanıyor, buradaki herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

DURMUŞ: SÖZLERİMİZ BAZILARININ ZORUNA GİTTİ
MADEF Genel Başkanı Yılmaz Durmuş da yaptığı konuşmada, “Kıymetli hemşerilerim, sürekli böyle ortamlarda bulunmaya gayret gösteriyoruz. Bizim kendi aramızda maalesef samimiyet ve dürüstlükle ilgili sıkıntılarımız var. Yüz yüze geldiğimiz zamanlarda gayet iyi güzel, ancak daha sonra karşımızdaki kişinin arkasından maalesef kötü konuşuyoruz. Bu alışkanlığımızı bitirmemiz lazım. Mesela sayın Aziz Yeniay’a geçmişte yapılanları da unutmayalım. Bugün milletvekili aday adaylarımız var. Geçtiğimiz dönemde belediye seçimleri oldu. Sivil toplum örgütleri olarak, yerel yönetimlerde görev yapmak isteyen hemşerilerimizle tüm ilçelerde çalışmalar yaptık. “Sizler seçildikten sonra kendi insanımızın yanında olacaksınız” dedik. Bu dönemde bunu yaptık. Bazı arkadaşlarımıza söylediğimiz zaman ağırlarına da gitti. Ne kadar verirseniz sonraki süreçte o kadar alırsınız. Şimdi seçilen arkadaşlarımızı toplumun içinde göremiyoruz. Gerek MASTÖB, gerek MİAD, gerek MEV ve gerekse Malatya Dernekler Federasyonu olarak 7-8 aydır güzel bir şekilde koordineli devam ediyoruz. Milletvekili adaylarımız şu anda buradalar. Seçildikten sonra bu arkadaşlarımıza ulaşmak istiyoruz. Ben MADEF başkanı olarak kendilerine ulaşmak istiyorum. Buradaki arkadaşlarımdan bunu talep ediyorum. Ben bile ulaşamazken sade vatandaş bunlara nasıl ulaşacak. Birbirimizin gıybetini etmeyelim. Biraz önce Küçükçekmece Belediye Başkanımız buradaydı. Kendisi göreve gelince Malatyalı iki tane müdürü görevden aldı. Neden aldığını merak ediyorum. Biz Malatyalılar olarak bunun neden yapıldığını sormamız gerek. Hepinize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

YENİAY: BU VATAN İÇİN ÇALIŞAN HERKESE MİNNETTARIM
Yılmaz Durmuş’tan sonra söz alan Küçükçekmece eski Belediye Başkanı Aziz Yeniay ise, “Bu geceye onur veren şeref veren bütün Malatyalı hemşerilerimi sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” diyerek başladığı konuşmasında, “Ben eski belediye başkanı olarak yani eski ev sahibi olarak hepinize hoş geldiniz diyorum. Güzel ve çok kıymetli bir ülkemiz var. Durum böyle olunca düşmanımız da çok olmuştur. Aynı şekilde kahramanlarımız da olmuştur. Battalgazimiz, Özalımız da olmuştur. Binlerce yıllık bu medeniyet bugün farklı bir süreçten geçiyor. Bu coğrafyada birlik ve beraberliğimiz sorgulanmaya başlanmıştır. Konu vatansa gerisi teferruattır. Konu bayraksa gerisi teferruattır. Bugün bir seçim atmosferine giriyoruz. Çeşitli partilerden aday adayı olan kardeşlerimiz var aramızda. İnanıyorum ki bu ülkenin birlik ve beraberliğine, bayrağına ve toprağına halel getirecek bir icraatta bulunmayacaklardır. Ben bu vesileyle aday adayı olan bütün kardeşlerime başarılar diliyorum. Bu organizasyonda emeği geçen Dileklileri kutluyorum. Birlik ve beraberlik içinde bu ülke için bu vatan için çalışan herkese minnettar olduğumu belirterek hayırlı geceler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

ÇENGEL: GENÇLER, HEDEFİNİZDEN ASLA VAZGEÇMEYİN
Aziz Yeniay’dan sonra mikrofon verilen İstanbul 18.Dönem Milletvekili Yüksel Çengel de, “Benim gençlere öğüdüm var. Kararlı olun, bıkmayın, mutlaka hedefiniz olsun o hedef için sürekli çalışın. Herkese danışın ama asla hedefinizden vazgeçmeyin. Malatyamızın ikinci ve üçüncü kuşağı okuyor. İşadamlarımız ayaklarının üzerinde duruyor. Sayın Aziz Yeniay beyefendinin konuşmasının altına imzamı atıyorum. Yurdumuzda şu anda 10 binlerce yabancı adam geziyor. Ben 60 yıldır toplumun önündeyim. 20 yaşımda bütün üniversitelerin gençlik başkanlığını kazandım. Tanıyorum ülkemi, tanıyorum insanımı. Vatanımız, bayrağımız kutsal. Kimse kimseye bedava hiçbir şey vermiyor. Hepimizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Dileklilere ve bütün Malatyalılara sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” Şeklinde konuştu.

BARUTÇU: HEMŞERİLERİMİ OMUZLARIMIN ÜZERİNDE TAŞIDIM
İstanbul Bağımsız Milletvekili İhsan Barutçu da kendisinden önce konuşan Aziz Yeniay ve Yüksel Çengel’e ifadelerinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında ülkemizin geçtiği bu hassas süreçte her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu söyledi. Barutçu konuşmasını şöyle sürdürdü: “Biraz önceki konuşmalardan bilhassa siyasi kimliğimizle nasibimizi aldık. Bir Malatyalı hemşeriniz olarak mecliste yeterli seviyede temsil edilmediğinizi görmekteyim. Bu seçim sathı mahallinde umarım ki Malatya’nın yükselen talebi partiler tarafından dikkate alınır. Yetişmiş, siyaset yapacak yeterlilikte olan hemşerilerimizi İstanbul’un 3 bölgesinde de görmek istiyorum. Malatyalıların hiç kimseye bir diyet borcu yoktur. Şayet bir eksiklik olursa hiçbir partiye tolerans gösterilmesin. Size saygı duymayan, sizin taleplerinizi görmeyen partilere tolerans göstermeyin. Şayet birileri kullanılacaksa onlar siyasilerdir. Ben şahsen hemşerilerimi omuzlarımın üzerinde taşırım. Taşımaya da çalıştım. Onların ayaklarındaki çamurları da omuzlarımda apolet olarak taşıdım. Bu nedenle o çamuru apolet olarak taşıyacak siyasileri destekleyin.”

Geceye telgraf gönderenler;Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci,Turizm Eski Bakanı Güldal Akşit,İstanbul Milletvekili Av.Bülent Turan,Hüseyin Bürge,Ünal Kaçır,İhsan Özkes,Harun Karaca,Osman Boyraz,Erol Kaya,Metin Külünk,Malatya Milletvekili Hüseyin Cemal Akın,Mahmut Mücahit Fındıklı,Mustafa Şahin,Ömer Faruk Öz,Bahçelievler kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit ve Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu.Dilekliler Derneğinin organize ettiği gecede daha sonra Türkiye, Malatya ve Dilek’e emeği geçenlere plaket takdim edildi.Plaket takdim edilenler: Malatya Milletvekili Hüseyin Cemal AKIN, Alsan Atik Yönetimi Tic.Ltd.şti Yönetim Kurulu Başkanı Ali ASLAN, İktisatçı, Ekonomist Muhittin DALBUDAK, Mastöb Basından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa KARAKAŞ, Kare Elektrik A.Ş. Genel Müdürü Elektrik Yüksek Mühendisi Bilgin AKBAL, BESAM Bilgi, Eğitim ve Sosyal Araştırmalar Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri KAYNAR ,Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Ayten Erman ÜRET, The Green Park Hotelleri Yönetim Kurulu Başkanı Adil ÜSTÜNDAĞ ,İşadamı Nurettin UĞUR, Sabri Özel Tekstil San.ve Tic.A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Sabri ÖZEL, İşadamı Osman ALBAYRAK, Siyasetçi ve İşadamı Halis DALKILIÇ ,18.Dönem İstanbul Milletvekili Yüksel ÇENGEL,Vali Mustafa MALAY ,Malatya Eğitim Vakfı Eski Başkanı İşadamı Şaban TAÇYILDIZ, İstanbul Milletvekili İhsan BARUTÇU, İşadamı Naim BÜYÜKDUMAN, Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkanı Muzaffer TUNÇ, Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Mastöb Genel Başkanı Adil GEVREK,İşadamı Muammer ŞAHİN, İşadamı Yusuf DALLI, İşadamı Vahap ŞENTÜRK, Malatya Milletvekili TBMM İdare Amiri Ömer Faruk ÖZ, Akmercan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemal AKMERCAN,İşadamı Bayram KÖMÜRCÜ, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel KARADENİZ,Küçükçekmece Belediyesi eski Başkanı İnşaat Yüksek Mühendisi Aziz YENİAY,Al Alimünyum A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halit YÜKSEL,İşadamı Faruk ÖZEN,Dilek Mahalle Muhtarı Bayram KARAAVCI.
Plaket takdimlerinin ardından Malatyalılar, Mehmet Balaman, Yıldız Doğan,Emin Karatoprak ve Özkan Yıldırım’ın seslendirdiği parçalarla gönüllerince eğlendi. 
Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2015, 21:46
YORUM EKLE