Alexa

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı

Captain America: Civil War filmi bir bütünlük tarafından oldukça etkileyici bir film olarak bulunmuştu. Bunun nedeni olarak iki tane süper kahramanlı dev orduya sahip olunması etken gösterilmişti.

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı

Sonsuzluk Savaşı filmi, çok büyük oyunculardan oluşan kadrosu ile yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Avengers 3: Infinity War filminden önce Civil War kadrosunda yer alan yönetmen kadrosu (Anthont ve Joe Russo) Marvel'in bu projesinde birlikte yer alacaklardır. Bu iki büyük isime senarist olarak, Christopher Markus ve Stephen McFeely eşlik edecektir. Yenilmezler 3 izle filminin yapımcılığını Guardian of the Galaxy üstlenecektir. Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı filminin yönetmeni ise Spider-Man: Homecoming filminin yönetmeni Jon Watts ile James Gunn olacaktır.


Avengers: Infinity War Kaç Bölümden Oluşmakta?

Avengers: Infinity War filmi, izleyicileri ile Avengers: Infinity War – Bölüm 1 ve Avengers: Infinity War – Bölüm 2 olmak üzere 2 bölüm boyunca buluşucaklardır. Avengers: Infinity War filminin ikinci bölümü 26 Nisan 2019 yılında izleyicileri ile paylaşılacaktır. Çünkü filmin 2. Bölümünün çekimleri halen devam etmektedir. Marvel tarafından daha önce yapılan açıklamalarda, oyuncuların filmin izlenme etkisinde ki rolünün çok yüksek olduğunu açıklamıştır. 2019 yılında izleyicileri ile tekrardan buluşacak olan Avengers 3 Infinity War film izle filminin oyuncu kadrosu da şimdiden merak konusu olmuş uyandırmış durumda.


Avengers: Infinity War Oyuncu Kadrosu

Filmin yapımcısı olan Marvel, oyuncu kadrosunu her ne kadar gizlesede, izleyiciler tarafından Avengers filminde oynayan birçok karakterin Infinity War kadrosunda da olacağından emin gözüyle bakılmaktadır. Filmde kötü adam karakterini oynayacak olan aktörün Josh B rolin’i Thanos olacağı tahmin edilmektedir. Bunun yanı sıra Infinity War yönetmenlerinin açıklamış olduğu isimlerde bulunmaktadır. Filmde Chris Pratt'ın Star Lordu, Chris Hemsworth'un Thor'u açıklanan isimler arasında yer almakta. Ayrıca Guardian of the Galaxy filminden Zoe Saldana, Drax, Bradley Cooper, Sean Gunn, Vin Diesel ve Pom Klementieff'da Avengers: Infinity War filminin kadrosunda olacağı belirtilmiştir.


Avengers: Infinity War Filminin Konusu Nedir?

2019 yılında izleyicileri ile tekrar buluşacak olan Avengers: Infinity War filminin hem konusu hemde oyuncu kadrosu oldukça etkileyici durumdadır. Filmde Avengers ekibi ve müttefikleri dünyayı süper kahramanların dışında kimsenin koruyamayacağına insanlara inandırmaktadırlar. Tam bu esnada kozmik gölgelerden oluşan ve olağanüstü bir tehlike olan Thanos, Avengers ekibine doğru yaklaşmaktadır. Thanos'un amacı son derece etkili güçlere sahip 6 adet sonsuzluk taşını herkesten önce bulup, bu taşları kendi çıkarları doğrultusunda tüm dünyaya karşı kullanmaktır. Bu nedenle Avengers ekibinin ve müttefiklerinin geceleği karanlıklar altındadır.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2019, 04:31
YORUM EKLE

banner325