Alexa
banner314

Arka Sokaklar 487. yeni bölüm fragmanı izle

Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni sözon başladı. KanalD ekranlarında dizinin ilk bölümü dün akşam başladı. Arka Sokaklar dizisi 487. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?  merak edilmeye başladı.

Arka Sokaklar 487. yeni bölüm fragmanı izle
banner327

Cuma akşamları izleyicinin dikkatlerini üzerine çeken ve severek izlenen Arka Sokaklar' da yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde, Rıza Baba'nın ekibinde olan Selin'in tayin haberi herkesi şaşırttı. Selin'i canlandıran 'Oya Akar diziden ayrılacak mı?' sorusu akıllara geldi.

14 Eylül 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 486. yeni bölümünde ekip, Bahar'ın kuzeni Çiçek'in ölümünü araştırıyor!

Bahar'ın kuzeni Çiçek İstanbul'a gelir. Bahar'da kaldığı ilk günde başına kötü bir felaket gelir. Arkadaşları ile buluştuktan sonra mekandan ayrılan Çiçek, gece bir rezidansın önünde ölü bulunur. Bahar eve gelip Çiçek'i göremeyince onu arar. Telefonu polis memuru açar ve durumu anlatır. Bahar ve ekip hemen olay yerine gelir. İlk deliller Çiçek'in intihar ettiği üzerinedir; fakat, Bahar kuzeninin intihar edecek bir kişi olamadığını bildiğinden olayın üstüne gider. Rezidansta bulunan bir kol düğmesinden zanlının kim olduğunu hatırlar. Bahar ve ekip Çiçek'in eski sevgilisini takibe alır. Adam zengin ve güçlü birinin oğludur. Bu yüzden dosya istedikleri gibi ilerlemez. Rıza Babanın planı dahilinde olay yavaş yavaş istedikleri hale gelir.

Aylin ve Hakan tekrar evlenmeye karar verir. Ekibin bu durumdan haberi yoktur. Nikah gününü belirlerler. Geriye tek ekibi nikahın ve düğünün yapılacağı yere getirmeye kalır. Düğünün yapılacağı yer ile ilgili sahte bir çatışma ihbarı verirler. Ekip olay yerine geldiğinde çatışma yerine mutlu bir olayla karşılaşırlar.

Arka Sokaklar 487. Bölüm Fragmanı yayında!

Selin'in tayin haberi ekipte şok yaratıyor! Arif Müdür, ekibi üzen ve çok şaşırtan bir haber veriyor. Selin, İzmir Asayiş Organize Şube'ye tayin ediliyor. Ekip, küçük çocukları kaçıran bir çetenin peşine düşüyor! Arka Sokaklar 487. Bölüm 21 Eylül Cuma akşamı saat 20.00'de.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner307

banner325