Alexa

“Avlu” Star TV’de 22 Mart Perşembe Akşamı Başlıyor

Star televizyonunun sunacağı yeni dizi Avlu ne zaman başlayacağı merak konusuydu. Avlu ne zaman başlıyor. Avlu dizisinin konusu nedir?

Avlu dizisinin yayın tarihi belli oldu. Star Tv'de başlayacak olan AVLU izlieyicilerin dikkatini şimdiden çekmeyi başardı. Sosyal medyada Avlu filminin ne zaman başlayacağı tartışılıyordu. Limon film imzalı Avlu dizisinin yönetmeni Yüksel Aksu başarılı bir yönetmen olarak biliniyor. Oyuncu kadrosununda güçlü olması dizinin iddialı olacağına işaret ediyor. 

Avlu dizisi ne zaman başlayacak?

AVLU Star TV’de 22 Mart Perşembe akşamı başlayacak.”Avlu” dizisinin başrollerinde, Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Kenan Ece, Ruçhan Çalışkur ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi önemli isimler yer alıyor. Dizinin tanıtımları yayınlanmaya başladı bile.

avlu ne zaman

25 yıldır 140 ülkede yayınlanan Prisoner adlı diziden ülkemize uyarlanan projenin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu var. Seda Altaylı Turgutlu televizyona uyarlıyor. Bir dönem yayınlanan Parmaklıklar Ardında dizisindeki gibi hapishanede çekilen yeni dizi hapishane dramına odaklanıyor.

Avlu Konusu

Avlu bir ”Hapishane Dramı” Dizi, Hapishane ortamıyla ilk defa tanışan ve kızından ayrılmanın üzüntüsünü yaşayan bir kadının etkileyici hikayesini anlatıyor.

Avlu Oyuncuları

Demet Evgar;

19 Mayıs 1980 Manisa doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Çiçek Taksi, Yedi Numara, Tatlı Hayat, Bütün Çocuklarım, Emret Komutanım, 1 Erkek 1 Kadın ve Vatanım Sensin gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Tanıtım, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.


hayata dokunan hikayesi ve usta oyuncu kadrosu ile “Avlu” Star TV’de 22 Mart Perşembe akşamı başlayacak.

Yapımcı: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu
Oyuncular:Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Teoman Kumbaracıbaşı, Kenan Ece, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 21:19
YORUM EKLE