Alexa

“Bordo Bereliler 2 : Afrin” Filminin Yapımcılarından "Kriz" Açıklaması

Bursa'da çekimleri devam eden Bordo Bereliler 2: "Afrin filminin setinde para krizi çıktı.” başlıklı habere dayanarak filmin yapımcıları Ali Ertem ve Erdoğan Yaprak’tan açıklama geldi.

“Bordo Bereliler 2 : Afrin” Filminin Yapımcılarından "Kriz" Açıklaması

"Bordo Bereliler 2: Afrin filminin setinde para krizi çıktı.” başlıklı habere Ali Ertem ve Erdoğan Yaprak’tan (16 Yapım Medya) açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada Bordo Bereliler 2: Afrin filminin çekimlerinin şubat ayı itibariyle tamamlandığı ve 23 Mart’ta vizyona girecek olan filmin tüm ekibinin zamanında paralarının aldığı vurgulanıyor. Tüm ödemelerin günü gününe yapıldığının altını çizen Ertem ve Yaprak, ödemelerin yapıldığına dair dekontların da bulunduğunu ifade ettiler.

Filmle ilgili bazı haberlerin kasıtlı yaptırıldığını belirten Ali Ertem, Türkiye'nin gündeminde Afrin harekâtı varken, bu tür haberlerin hiç kimseye fayda sağlamayacağını ifade etti.

Diğer taraftan “Bordo Bereliler Suriye filminde Fikret Astsubay rolünü canlandıran oyuncu Sedat Mert parasını alamayınca film setinden ayrıldı. Mert'in yerine ise apar topar başka bir oyuncu bulundu.” haberinin gerçekle hiç bir alakası olmadığını dile getiren Sedat Mert de, Bordo Bereliler 2: Afrin filminden ayrılma nedeninin yoğun iş temposu olduğu ifade etti.

Yönetmenliğini Erhan Baytimur’un, senaristliğini Coşkun Gündoğdu ile Ayça Baytimur’un, yapımcılığını ise Erdoğan Yaprak ile Ali Ertem’in (16 Yapım Medya), üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Cenk Ertan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cavit Çetin Güner, Kübra Dilara Çelen, Çiğdem Batur, Emel Dede, Ozan Güler, Oğuz Yağcı, Balamir Emren, Ergun Kuyucu, Gencer Güvercin, Mehmet Dindar, Erol Yavan yer alıyor. “Bordo Bereliler 2: Afrin” 23 Mart’ta vizyona girecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 13:19
YORUM EKLE