Alexa

Çocuklar Duymasın 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

KanalD ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın 32. Bölüm Fragmanı yayında! 31. bölümde Alev daha önceki adıyla Tutku Meltem'e oyunlarını sürdürüyor. Havuç'u annesine karşı kullanan alev Meltemle tanışıyor...

Çocuklar Duymasın 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Heyecanla takip edilen Çocuklar Duymasın dizisinin 32. Bölüm Fragmanı yayında! Çocuklar Duymasın dizisinin 31. bölümünde yine kafalar karıştı. Peki ne olacak? Meltem Alev'in yalanlarını ortaya çıkarabilecek mi?

Havuç'un kız arkadaşı ile tanışan Meltem, Alev'in, Tutku'ya çok benzediğini düşünür ve Alevi'in peşine düşer. Sonunda beklenen gün gelmiştir. Havuç, Meltem ile Alev'i (Tutku) tanıştırır. Karşısından Alev'i gören Meltem şaşkına döner. Meltem, Alev'in Tutku olduğundan hem emindir hem de değil. Psikoloğu ile konuşan Meltem yaşadığı durumu onada anlatır. Alev'in, Tutku'ya çok benzediğini düşünen Meltem gerçeklerin peşinde düşer ve dedektif tutmaya karar verir. Peki Meltem, Alev'in Tutku olduğunu öğrenebilecek mi?

Çocuklar Duymasın 32. Bölüm Fragmanı yayında! Havuç'un kız arkadaşı ile tanışan Meltem, Alev'in, Tutku'ya çok benzediğini düşünür ve Alev'in peşinde düşüyor.

Çocuklar Duymasın her pazar saat 20.00'de Kanal D'de devam ediyor.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 01:18
YORUM EKLE