Alexa

Çukur 19. Bölüm İlk Sahnesi Yayınlandı (Vartolu Yamaç’a Ne dedi?)

Show TV ekranlarında her pazartesi akşamları reyting rekorları kıran Çukur 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 19. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Çukur 19. yeni bölüm ilk sahne yayınlandı.Show TV ekranlarının en çok sevilen dizisi Çukur 19.Bölümü izleyiciler tarafıından oldukça merak ediliyor. Peki Çukur dizisinin 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Son bölümde, Vartolu'nun öldürülmesinin intikamını almak isteyen Medet'in Selim'e ateş etmesi sonrasında ölüm kalım mücadelesi vermişti. Hafızalara kazınan son bölümden sonra ilk sahne yayınlandı.


ÇUKUR 18. Bölümü hatırlamak isteyen veya kaçırdım diyenler veya bir kez daha izlemek isteyenlere buyurun o zaman diyoruz.

ÖZET:

Çukur’un 18. Bölümünde Komiser Emrah’ın Çukur’a gelmesiyle Koçovalılar yeni bir düşmana sahip oldu. İdris, karşılaştığı büyük tehlikeden kurtulmaya çalıştı. Yamaç ise yeni düşmanını tanıdı. Ağabeyi olan Komiser Emrah, en çok Sena’yı etkiledi. Sena geçmiş korkularıyla yüzleşti. Selim’in siper olduğu kurşunlar, tüm taşları yerinden oynadı. Bu sırada İdris ise karşılaşacağı sürprizle hayatının en büyük şokunu ve pişmanlığını yaşadı.

ÇUKUR 18. BÖlümü buradan izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarına taşınan dizisi Çukur 19. yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Ancak Çukur 19. yeni bölüm ilk sahne izleyicisinin karşısına geçti.

cukur 19. bolum

ÇUKUR 19. YENİ BÖLÜM İLK SAHNE

Vartolu Yamaç’a,“Ben buraya intikamımı almaya geldim. Ne güzel ben onları indirecektim, sen de beni indirecektin bitecekti!” sözleriyle hesap sordu. Yamaç’ın “Babam için yaptım. Bir oğlu daha ölmesin diye yaptım!” dedi ve karşılık verdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 23:43
YORUM EKLE