Alexa
banner314

Ece Erken, Bir Mimar Tarafından Dolandırıldığını İddia Etti

Ünlü sunucu Ece Erken, dolandırıldığını öne sürdü, komşusu olanmimarla yaşadığı sorunu anlattı. dolandırıldığını iddia ederek; "Kim kimi dolandırıyorsa Allah onu ıslah etsin!" dedi.

Ece Erken, Bir Mimar Tarafından Dolandırıldığını İddia Etti

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ece Erken, komşusu olan mimarla yaşadığı sorunu anlattı.

Dolandırıldığını iddia eden ve "Sözleşmesiz iş yapmayın" diye takipçilerini uyaran Erken, "Size benden bir tavsiye...üst komşunuz da olsa, tanıdık da olsa eğer bir mimara evinizi emanet ediyorsanız, bütçeniz belli bile olsa ortada mailleşmeniz bile olsa mimarın yanındaki çalışanlar bile şahit olsa, evi teslim ettikten sonra hele ki ünlüyseniz sizden 2, pardon 3 katı isteyebilir.

HARAM ZIKKIM ETSİN!

‘Gazetelere demeç vereceğim’ diye tehdit edebilir ve mahkemeye verip bu parayı isteyebilir! Aman ha dikkat edin! Mahkeme yanlış karar verebilir ama çok şükür temyize gidebilirsiniz!! Kim kimi dolandırıyorsa Allah onu ıslah etsin! Haram zıkkım olsun alınan fazladan paralar! Ben dolandırıldım. Dikkat edin, siz dolandırılmayın! Sözleşmesiz iş yapmayın. Sahte alınan fazla faturalara dikkat edin aman ha!!! Temyizden sonra o mimarın ismini de açıklayacağım ki dikkat etsin herkes!" ifadelerini kullandı.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2017, 12:47
YORUM EKLE

banner313