Alexa

Ferdi Tayfur'dan Çok Konuşulacak Sözler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan`ın Hatay ziyaretine askere moral vermek için eşlik eden ünlülerle ilgili tartışmalar devam ediyor. Arabeskin krali Ferdi Tayfur, Erdoğan için çok konuşulacak sözler söyledi.

Ferdi Tayfur'dan Çok Konuşulacak Sözler!

Değerli sanatçıFerdi Tayfur Mehmetçik`i ziyaret eden ünlülere yönelik eleştirilere katılmadığını belirtti. Tayfur, Cumhurbaşkanı Erdoğan için, "Çok iyi bir insandır, sanatçıyı sever. Diyorum ya, eskiden tanırım. Bize en büyük lütuf selam vermesi, gülümsemesi. Bu kadar." dedi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan`ın Hatay ziyaretine askere moral vermek için eşlik eden ünlülerle ilgili tartışmaların yankıları devam ediyor. çok tartışılan bu konuyla ilgili bir açıklamada Ferdi Tayfur yaptı. Arabeskin yaşayan efsanesi Ferdi Tayfur Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cimin`e konuştu.Tayfur, Mehmetçik`i ziyaret eden ünlüler için, "Onların reklama, yalakalığa ihtiyacı yok ki. Bu zaten çok korkunç ve çirkin bir söylem. Cumhurbaşkanı`nın torpiline, lütfuna ihtiyacı olmayan sanatçılar bunlar. Bunlar çuvalla para kazanmış sanatçılar" ifadelerini kullandı.

Türkiye`de herhangi bir baskı olmadığına dikkat çeken usta sanatçı, Cumhurbaşkanı Erdoğan`ı eskiden beri tanıdığını belirterek "Belediye Başkanı olduğu zamandan dostluğumuz var. Çok iyi bir insandır, sanatçıyı sever. Diyorum ya, eskiden tanırım. Bize en büyük lütuf selam vermesi, gülümsemesi. Bu kadar" dedi.İşte Ferdi Tayfur`la yapılan röportajından bir bölüm şöyle;

- Siz iyi tanıyorsunuz sanırım Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı?

Belediye Başkanı olduğu zamandan dostluğumuz var. Çok iyi bir insandır, sanatçıyı sever. Diyorum ya, eskiden tanırım. Bize en büyük lütuf selam vermesi, gülümsemesi. Bu kadar.

- Baskı ve korku ortamından, sanata olan baskıdan söz eden bir kesim de var...

Ya neden korksun sanatçı? Sanatçı dediğin, artist dediğin sahneye çıkar, albüm, yapar, film çeker, tiyatro yapar. Sanatçı budur. Başka ne olabilir? Ne var yani, bir günlük, birkaç saatlik moral desteği neden bu kadar büyütüldü

YORUM EKLE

banner307

banner313