Alexa
banner314

Hazal Kaya'ya Sette Sürpriz Doğum Günü

FOX ekranlarında izleyicisi ile buluşan “Bizim Hikaye” dizisinin yıldızı Hazal Kaya sette doğum günü sürprizi ile karşılaştı.

Hazal Kaya'ya  Sette Sürpriz Doğum Günü

Yeni yayın döneminde FOX ekranlarında izleyicisi ile buluşan “Bizim Hikaye” dizisinde ünlü oyuncu Hazal Kaya'ya  sette doğum günü sürprizi yapıldı.

Dizinin yönetmeni Serdar Gözelekli ile aynı gün doğan Hazal Kaya sette yeni bölüm çekimlerinde olduğu sırada, yine 24 Ekim’de FOX’ta yayınlanacak olan “Kadın” dizisi başrol oyuncularından Özge Özpirinçci ve yapım ekibi tarafından sette baskına uğradı. Kadın dizisi oyuncuları ve ekibi Hazal Kaya ve Serdar Gözelekli’nin doğum gününü kutlarken keyifli anlar yaşadılar. Bu keyifli anları oyuncular ve yapım ekibi sosyal medya hesaplarından mutlulukla paylaştılar…

HAZAL KAYA KİMDİR?

1997 yılında anne babası ayrılmıştır. Gerçek adı, Leyla Hazal Kaya'dır 7 yaşında baleye başlayan Hazal Kaya, Anne ve babası ayrıldıktan sonra annesiyle yaşamaya başlamıştır.

Lise yıllarında Cola Turka’nın reklam yüzü olmuştur. Kaya, lisedeyken katalog çekimlerine ve bazı ajanslara başvurmuştur.

Acemi Cadı, Sıla ve Taşların Sırrı dizisinde rol almıştır. İlk başrol oyunculuğunu 2007 senesinde ”Genco” dizisiyle yapmıştır. Bu diziyle adını duyurmuştur. Hazal Kaya, 2009 senesinde Aşk-ı Memnu dizisinde rol almış, ”Aşk-ı Memnu” dizisiyle üne kavuşmuştur. Hazal Kaya son olarak 2011 yılında ”Adını Feriha Koydum” dizisinde Feriha karakteriyle başrol oynamıştır.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2017, 21:12
YORUM EKLE

banner307

banner313