Alexa

Heyecanla Beklenen "Keşif" Filmi Geliyor

"Keşif" Bomba gibi geliyor. Gösterime filmin yapımcısı Ayfer Özgürel ile yönetmeni Volkan Kocatürk katıldığı Bodrum Türk Filmleri Haftası”nda,14 Eylül Cuma akşamı “Keşif” filminin gösterimi yapıldı.

Heyecanla Beklenen "Keşif" Filmi Geliyor

Türk filmlerini Bodrum ve Yunanistan'ın Kos (İstanköy) Adası’yla buluşturan, “Bodrum Türk Filmleri Haftası”nda, 14 Eylül Cuma akşamı “Keşif” filminin gösterimi gerçekleşti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü, Bodrum Belediyesi, Kos (İstanköy) Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası, Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) ve Cinemarine Sinemaları’nın katkıları ile Bodrum Sinema ve Kültür Derneği ve Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) tarafından düzenlenen 8.Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün, senaryosunu Irmak Atabek’in yazdığı başrollerini ise Burak Can, Yurdaer Okur, Pelin Akil, Rüzgar Aksoy, Volkan Ünal’ın paylaştığı “Keşif” filminin Trafo Bodrum’da gösterimi gerçekleşti.

Gösterime filmin yapımcısı Ayfer Özgürel ile yönetmeni Volkan Kocatürk katıldı. Üç gencin mistik bir bilgisayar oyunu ile kendilerini keşfetmek için zamanın farklı bir dilimine yolculuk yapması ile kendilerini Çanakkale Savaşı’nın yaşandığı dönemdebulmasını anlatan film için yönetmeni Volkan Kocatürk,“Bu film ile özellikle genç sinemaseverler savaşın ortasında evlerine dönmeye çalışırken bir yandan da kendilerini keşfedecek” dedi.Merakla beklenen Keşif filmi 19 Ekim’de sinemalarımıza konuk olacak.

Her geçen yıl daha da gelişen, Türk filmlerini sadece Bodrum’la değil, Yunanistan'ın Kos (İstanköy) Adası’yla da buluşturan ve sinemaseverleri Bodrum’un büyülü Ege atmosferinde ağırlayan “Bodrum Türk Filmleri Haftası” 8 yıl içerisinde daha da gelişerek sinema sektörünün heyecanla beklediği özel bir buluşmaya dönüştü. Film gösterimleri ise16-22 Eylültarihleri arasında BodrumveKos(İstanköy)Adası’nda gerçekleşiyor.

YORUM EKLE