Alexa

İşte O Ses Türkiye birincisi (Kimin takımı kazandı?)

O Ses Türkiye final sona gelindi. Heyecanlı bekleyişten sonra O Ses Türkiye birincisi belli oldu. 6 performansla yaşanan heyecan sonunda O Ses Türkiye 2018 şampiyonu belli oldu. Peki O ses'te kim kazandı

O Ses Türkiye şampiyonu kim oldu? heyecanlı bir yarış sona erdi. Kimin takımı kazandı? İşte O Ses Türkiye birincisi haberimizde.

O SES TÜRKİYE çok seyredilen bir yarışma programı olarak tarihe geçti. Birbirinden güzel seslerin yarıştığı O Ses Türkiye'de finali nefesleri adeta kesti. Yıldız Tilbe, Hadise, Gökhan ile Murat Boz’un takımından ikişer kişi O Ses Türkiye’nin finalistleri olarak belirlendi.

İşte O Ses Türkiye’nin 2018 finalistleri:

1- Lütfiye Özipek

2-Yener Bulut-Ömer Durak

3-Aydan Kahraman

4-Nihat Mugil

5-Ceren Düzova

6-Oğulcan Bolcan

İşte O Ses Türkiye birincisi, Kimin takımı kazandı?


O Ses Türkiye'de harika performans sergileyen, Selenay, Aydan ve Ceren arasından finale yükselen isim Aydan kahraman oldu.

Aydan Kahraman Murat Boz'un takımında performans sergileyen bir yarışmacıydı. O Ses Türkiye'de Lütfiye, Cüneyt ve Nihat arasından finale yükselen isim Lütfiye Özipek duygulu anlar yaşayan Gökhan'ın takımındaydı. Oğulcan, Benjamin ve Yener Ümit arasından finale yükselen isim Yener ve Ümit olduğu açıklandı. Yener Bulut-Ümit Durak, Gökhan'ın takımında idi.o ses turkiye lutfiye

O SES TÜRKİYE de BİRİNCİSİ KİM?

O Ses Türkiye'nin birincisi, Yıldız Tilbe ve Hadise’nin birer, Gökhan ve Murat Boz’un takımından ise ikişer kişi yarıştı. O Ses Türkiye final gecesinde, 7 isim ilgileri üzerinde topladı.

İşte O ses Türkiye’de şampiyonu!

O Ses Türkiye’nin bu sezonki finalinde son ikiye kalan Lütfiye Özipek ile Yener Bulut Ümit Durak arasında daha fazla SMS alan isim şampiyon olarak belirlendi.

Nihayet, O Ses Türkiye’nin şampiyonu Lütfiye Özipek oldu.

Lütfiye Özüpek Kimdir?

Lütfiye Özipek, 1990 yılında Kıbrıs’ta dünyaya geldi. Müzikal kariyerine çok küçük yaşta piyano çalarak başladı. Lütfiye Özipek,  Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde okudu.  University Of Nicosia’da caz eğitimi daha sonra ise  İngiltere’de Pop Müzik ve Söz Yazarlığı Eğitimi aldı. 2013’te mezun olan lütfiye, kendi söz ve bestelerinden oluşan albüm için çalışmalarına devam ediyor.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2018, 01:36
YORUM EKLE