Alexa
banner314

Kurtlar Vadisi'nde Geri Sayım (Necati Şaşmaz'dan Açıklama)

Türkiye'nin bir zamanlar en çok seyredilen filmlerinden Kurtlar Vadisi ekranlara dönüyor. Filmde Polat Alemdan namı ile tanınan Neceti şaşmaz Kurtlar Vadisi'nin ne zaman yayınlanacağını açıkladı. Peki Kurtlar Vadisi ne zaman yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi'nde Geri Sayım (Necati Şaşmaz'dan Açıklama)
banner327

Kurtlar vadisi televizyon ekranlarının rekor kıran dizi filmlerinden birisiydi. Şimdi Kurtlar Vadisi yeni sezonda ekranlara dönüyor. Kurtlar vadisi dizi filminin tiryakileri Kurtlar Vadisi'nin ne zaman ve hangi kanalda oynayacağını merak ediyordu. Çok merak ediler dizi Kurtlar Vadisi'nin baş karakteri Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) Kurtlar Vadisi'nin ne zaman yayınlanacağına dair açıklamada bulundu.

Kurtlar Vadisi Ne Zaman?

Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) duyurdu. Kurtlar Vadisi'nin önümüzdeki aylarda ekranda olacağını açıkladı. Dizide Polat Alemdar karakterine can veren Necati Şaşmaz, geçtiğimiz günlerde yeni sezonda izleyici ile buluşacaklarını belirtti. Necati Şeşmaz daha önce, çeşitli kanallarla dirsek temasında olduklarına dikkat çekmişti. Necati Şaşmaz'ın bu açıklaması seyirciyi heyecanlandırmıştı. İddialara göre, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Necati Şaşmaz tarafından daha önce yani 2018 Şubat ayı içinde başlayacağı belirtilsede televizyon kanallarıyla anlaşma sağlanamadığı için bir türlü başlayamamış, seyirciyle buluşamamıştı.Şaşmaz, "Bir Hadis Bir Film Kısa Film Yarışması Ödül Töreni" için geldiği Konya'da, 2003 yılında yayınlanmaya başlayan Kurtlar Vadisi dizisinin, 2018'de "Kurtlar Vadisi Kaos" olarak izleyicinin karşısına çıkacağını belirtmişti. Şaşmaz, "Dizimizin senaryosunu tamamladık. Şubat ayı gibi televizyonlarda yayınlanmaya başlayacak inşallah." ifadelerini kullanmıştı.

Kurtlar Vadisi yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos adıyla ekranlara gelecek.

Heyecanla beklenen konulardan birisi de, Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda yayınlanacak?

Şimdiden heyecanla beklenen Kurtlar Vadisi Kaos'un kanalı ise Kanal D olarak duyuldu.

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos'un ele alacağı konuya ilişkin yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

"Kurtlar Vadisi Kaos ile 'kaos teorisi' ele alınacak. Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide hedef dünyayı kaosa yönlendirip, kaosla yönetmek. Biz de 'kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz?' anlatmaya çalışacağız. 'Kaos durumunda elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz?' bunları ele almaya çalışacağız. Değişen siyasi ve coğrafi denklemde Türkiye olarak nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapacağız gibi konuları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda 'Myanmar'dan Afganistan'a, Makedonya'ya hatta Amerika'ya kadar uzanan hikayeler olacak' diye şimdiden müjdesini verebilirim."

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 00:59
YORUM EKLE

banner307

banner325