Alexa
banner314

Maşa İle Koca Ayı- Sonsuz Arkadaşlık 2'nin Galası Yapıldı

Maşa ile Koca Ayı’nın devam filmi olan ‘Sonsuz Arkadaşlık 2’ nin galası Cinemaximum Emaar Square Mall’da yapıldı.

Maşa İle Koca Ayı- Sonsuz Arkadaşlık 2'nin Galası Yapıldı
banner327

Maşa ile Koca Ayı’nın devam filmi olan ‘Sonsuz Arkadaşlık 2’ nin galasına, Revna Demirören, Zeynep Ilıcalı, Emel Ayaydın, Merva Ulusoy, Ece Erken, Hande Acar, Petek Ertüre gibi isimlerin bulunduğu birçok ünlü sima katıldı.

20 Nisan’da vizyona girecek olan Maşa İle Koca Ayı- Sonsuz Arkadaşlık 2 galası Emaar Square Mall’da gerçekleştirildi.

Çocuklar, ünlü Youtuber’larla tanışma fırsatı ve Maşa ve Koca Ayı’yla da fotoğraf çektirme imkanı buldu. Tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesine ulaşan çizgi film serisi, Türkiye genelinde 300 sinemada gösterime girecek.

Sinamalarda bir ilk...

Maşa ve Koca Ayı’ya filmde; Enes Batur, Nisan Aktaş, Çitos Efe, Başak Karahan, Çağla Demirel, Duru Önver, Prenses Elif ve Şahangiller gibi ünlü Youtuber’lar eşlik ediyor.

Tüm dünya sinema haklarının exclusive yapımını NSENETWORK’ün satın aldığı Maşa İle Koca Ayı, Türkiye gösteriminin ardından 100 ülkede izleyicisiyle buluşacak. Vizyona girdiği ülkelerin ünlü Youtuber’ları filmin içinde Maşa ve Koca Ayı ile rol alacak. Sinema filmi, her ülkenin dokusuna, alışkanlıklarına, mizahına göre seyirciyle buluşacak. NSENETWORK’ün fikriyle yeniden yapılandırılan film, 4-14 yaş aralığına hitap ederken ailelerin çocuklarıyla seyredeceği keyifli bir serüven olarak karşımıza çıkıyor.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 22:25
YORUM EKLE

banner307

banner325