Alexa

Sen Anlat Karadeniz 22. Bölüm Ne zaman? (Fragman yayınlandı mı?)

ATV ekranlarında yayınlanan sen anlat karadeniz dizisi 21. bölümünde nefesler tutuldu. Heyecan ile izlenen Sen Anlat Karadeniz Dizisinin 22. Bölümü merak edilmeye başlandı. Peki Sen Anlat Karadeniz fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 22. Bölüm Ne zaman? (Fragman yayınlandı mı?)

Sen Anlat Karadeniz 21.bölümde neler oldu? ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisinde bu akşam nefesler tutuldu. Peki Sen Anlat Karadeniz 22 bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21. bölümü ile sezon finali yapan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonunda ne olacak? diye soruluyor. Her çarşamba ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm ile birlikte sezon finaline imza attı. Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda ne olacak izleyiciler merak ediyor.


Sen Anlat Karadeniz 22. bölüm fragmanını yayınlandı mı?


Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

SEN ANLAT KARADENİZ 21. BÖLÜM ÖZETİ:

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır.Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman?

Atv ekranlarında izlenen Sen Anlat Karadeniz sezon finali yaptı. Sezon finali bölümünün ardından izleyicileri yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Sen Anlat Karadeniz 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 01:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Ateş
Ahmet Ateş - 12 ay Önce

Tam tarih ne zaman başlayacak senanlat kara deniz

mehmet,ali akçay
mehmet,ali akçay - 12 ay Önce

peki yeni bölümde nefes ölecekmi yiğit annesizmi kalacak nefes ölürse filmin tadı kalmaz

mehmet,ali akçay
mehmet,ali akçay - 12 ay Önce

peki yeni bölümde nefes ölecekmi yiğit annesizmi kalacak nefes ölürse filmin tadı kalmaz

Emir
Emir - 11 ay Önce

Şuanda malesef belli değil

Emir
Emir - 11 ay Önce

Şuanda malesef belli değil

Naile
Naile - 10 ay Önce

Ne zaman başlıcak sen anlat karadeniz dizis
i

Ayşegül soyturk
Ayşegül soyturk - 9 ay Önce

Yaa ne zaman çıkacak yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum