Alexa

Survivor 2018`in Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2018`in Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Oylama sonucunda eleme adayları belli oldu.

Survivor 2018`in Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2018`in 11 Mart Pazar akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden All Star takımında haftanın en iyi performansının sahibi olan ve ilk bireysel dokunulmazlığın sahibi Sema Aydemir; bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanarak konseyde bir eleme adayı belirleyecek ve dokunulmaz olacak isim ise Turabi Çamkıran oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?:

All Star ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık sembolünü alabilmek için kıyasıya bir rekabete girdi ve kazanan takım Gönüllüler oldu. Dokunulmazlık oyununda All Star karşısında üstünlük sağlayan Gönüllüler takımı dokunulmazlık sembolünün de sahibi oldu. Acun Ilıcalı, dokunulmazlık sembolünü Nagihan Karadere`ye verdi.

ELEMEYE ÇIKAN ADAYLAR BELLİ OLDU!

Oylama sonucunda eleme adayları belli oldu. Oylamada Nihat (5), Sahra (3), Murat(1), Damla(1) yazıldı ve ilk aday Nihat oldu. Bireysel dokunulmazlık sahibi Turabi ikinci adayı Damla olarak belirledi. En iyi performansa sahip Sema ise Murat dedi ve üçüncü aday da belirlendi. Belirlenen bu üç isimden biri SMS oylaması sonucu adaya veda edecek. Adaya veda edecek isim ise yeni bölümde belli olacak.

YORUM EKLE