Alexa

Survivor Yiğit Dikmen kimdir? (Hayat Hikayesi)

Survivor 2018'de All Star takımına yeni katılan Yiğit Dikmen kimdir? Yiğit Dikme'in hayat hikayesini Survivor izleyicileri de merak ediliyor. Yiğit Dikmen kaç yaşındadır? Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından duyurdu.

Survivor Yiğit Dikmen kimdir? (Hayat Hikayesi)

Survivor izleyicileri tarafından merak edilen Yiğit Dikmen kimdir, kaç yaşındadır? Tüm detaylar haberimizden ulaşabilirsiniz.

Survivor 2018'in 22. son bölümünde All Star takımına Yiğit Dikmen katıldı

Bir çok dizide rol alan ve daha öncede Survivor'a katılan Yiğit Dikmen'in hayat hikayesi merak ediliyor.  Peki, Yiğit Dikmen kimdir, kaç yaşındadır? İşte Yiğit Dikmen...

Acun Ilıcan'ın açıklamasına göre, Fenomen yarışmada Survivor All Star takımında Yiğit Dikmen de yarışacak. İşte Survivor Yiğit Dikmen hakkındaki bilgiler.

Acun Ilıcalı, resmi Instagram hesabından 4 yeni ismin Survivor'a katıldığını ilan etti. Yeni katılan yarışmacıların 2'si Ünlüler, diğer 2'si Gönüllüler takımında mücadele edecek. Ilıcalı, şu açıklamalarda bulundu: "All Star ve Gönüllüler takımına katılan yeni yarışmacılarımıza başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.


SURVIVOR'DA YENİ YARIŞMACILAR KİM?

Survivor 2018'de Acun Ilıcalı'nın açıkladığı yeni yarışmacıların isimleri ve yarışacakları takımlar ise şöyle:
All Star: Elif Şadoğlu ve Yiğit Dikmen. Gönüllüler ise; Mustafa Kemal Kurt ve Batuhan Buğra Eruygun 

SURVİVOR YİĞİT DİKMEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?


Yiğit Dikmen, Survivor'ın All Star takımına yeni dahil oldu. 1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Dikmen Uzun yıllar amatör kümede futbol oynadı. Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de Crossfit sporu ile uğraşmaktadır. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'ın 2014 sezonunda Gönüllüler takımında yer alan Yiğit Dikmen, gerek hırslı performansı, gerek Turabi ile yaşadığı sert diyaloglarla akıllarda kalmıştı. 

Survivor 2014 yarışmasından sonra yıldızı parlayan Yiğit Dikmen'in bir süre oyunculuk eğitimi aldı. 2015 yılında bir dizide Fırat Ünver adlı karakteri canlandıran Yiğit Dikmen yer aldığı bir diğer dizi projesi  ise Kanal D ekranlarında yayınlanan bir dizi oldu.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 00:14
YORUM EKLE