Alexa

Yuvamdaki Düşman 4. bölüm fragmanı

Show TV ekranlarının çok izlenen dizilerinden bir tanesi olan Yuvamdaki Düşman 3.bölümünden sonra 4. yeni bölümle 15 Şubat Perşembe günü saat 20:00'da Show TV ekranlarında olacak.

Yuvamdaki Düşman 4.  bölüm fragmanı

Show TV'de yayınlanan Yuvamdaki Düşman 4. yeni bölümün fragmanı yayınlandı.

Show TV’nin Perşembe akşamları yayınlanan dizisi Yuvamdaki Düşman’ın merak edilen 4.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? diye merak ediliyor. 3. bölümde, Yuvamdaki Düşman yayınlanan son bölümde Ceren, Tülin’i bertaraf ettikten sonra gözünü Yasemin’e diker. Yasemin’in yuvasını yıkmak için yapamayacağı şey yoktur. Ceren, Yasemin’in ilaçlarını değiştirir. Çifthanlı ailesine karşı onu hasta gösterir. Böylece Yasemin hastaneye yatırılacak ve her şey Ceren’e kalacaktır…Yasemin ilaçlarının değiştirildiğini anlar. Kimin yaptığını öğrenmek için bir plan yapar. Ancak Ceren ise bu plandan habersizdir. Acaba Ceren kazdığı kuyuya kendisi mi düşecek?

Yuvamdaki Düşman merakla beklenen 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yuvamdaki Düşman son bölümde; Ceren, amacına ulaşabilmek adına olağan üstü hamleler yapar. Çifthanlı ailesini birbirine düşürmek ve Yasemin'in yuvasını yıkabilmek için çeşitli oyunlar sergiler.;

Başrollerini Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan başta olmak üzere Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç, Pelin Karahan, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin üstlendiği Yuvamdaki Düşman 4. yeni bölümü seyirciyi ekranlara kitleyecek.

yuvamdaki düşman 15 şubat'ta şow ekranlarında

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2018, 00:35
YORUM EKLE