Alexa

2018'de En Çok Beklenen Filmler

2018 yılının en çok beklenen filmleri izleyiciler tarafından listeye alınarak takip edilmeye başlandı.

2018'de En Çok Beklenen Filmler

2018 yılının en çok beklenen filmleri izleyiciler tarafından listeye alınarak takip edilmeye başlandı. Bu filmler arasında en fazla dikkat çekenler ise Venom, Bumblebee ve Aquaman olarak görülüyor.

Venom

Venom

Spider Man serisinin devamı şeklinde hayata geçirilen film olan Venom'un açılımı zehirli öfke olarak yapıldı. Filmin önemli karakteri Eddie Brock rolüyle ekranları dolduracak olan isim ise Tom Hardy olarak izleyenler ile paylaşıldı. Filmin vizyon tarihi ise 05 Ekim 2018 olarak bildirildi. Film şuan için bile 2018 yılının en iyi bilim kurgu filmi alanında zirvede yer almaya aday gösteriliyor. Seriyi izleyenlerin bildiği üzere örümcek adamın bilinen en güçlü düşmanı konumunda bulunan Venom'un hikayesi Sony Pictures tarafından yapıma alındı.

Hikâye kitabındaki akıştan farklı bir işleyişe sahip olacağı bildirilen film için spin-off projesi şeklinde açıklamalar yapıldı. Karakter odaklanması üzerine ilerleyecek olan filmin fragmanı bile 70 milyondan fazla izlenerek bir rekora imza attı. Filmin bol aksiyon, kan ve öfke dolu olacağı ise fragmanlara bakılarak bile kolaylıkla anlaşılıyor. Filmde rol alacak diğer oyuncular ise Woody Harrelson, Reis Scoot, Michelle Williams, ScottHaze, Jenny State ve Riz Ahmed olarak paylaşıldı.

Venom zehirli öfke izle , devam filmi olarak anıldığından dolayı en çok da Spider Man taraftarları tarafından takibe alındı. Ertelenerek ekim ayına alınan filmin gösterimi için sevenleri, gün saymaya devam ediyor. Arka arkaya üç tane fragmanı yayınlanan film için hasılat rekorları kırması yönünde iddialı olduğunu düşünen eleştirmenler çoğunlukta görünüyor.2018 yılının en çok beklenen filmleri arasında ayrı bir yeri olan film için diğer sağlam bilim kurgu filmleri karşısında işinin zor olacağını düşünenler de bulunuyor.

Bumblebee

Bumblebee

2018 yılını bilim kurgu şölenine dönüştürmek isteyen yönetmenlerin en başarılı filmlerinden bir tanesi olacağı konusunda sayısız yorum bulunan eserlerinden Bumblebee filminin yönetmenliğini Travis Knight üstleniyor. Transformers serisinin spin-off projesi olarak duyurulan film için sevenleri vizyon tarihini merakla bekliyor. Konusu ise 1987 yılında kaçak olarak hayatını sürdürmeye çalışan Bumblebee'nin yaşadıkları üzerinden işleniyor.

Kaliforniya'da minicik bir kasabanın hurdaları arasında yaşam mücadelesi veren Bumblebee'nin henüz 18 yaşına girmemiş Charlie ile yolları kesişir. Charlie savaştan derin yaralar alarak çıkmış Bumblebee'yi hurdalıkta bulup yeniden çalıştırdığında ise onun sıradan bir robot olmadığını fark edecektir.

Charlie ile dostlukları gelişen Bumblebee 2018 izle ise peşindekilerden kaçabilmek için Charlie ile bir maceraya atılmak zorunda kalacaktır. Film devam filmi niteliğinde olmasına karşın yeni bir nefes olarak değerlendirildiğinden izleyenleri tarafından sıkı takip ediliyor. Filmin oyuncu listesinde ise Hailee Steinfeld, Angela Bassett, Justin Theroux, Pamela Adlon, Marcella Bragio, John Cena, Kenneth Choi, John Ortiz ve Peter Cullen yer alıyor. Kaçıp kovalama hikayeleri başlayacak olan bu iki arkadaşı izlemek isteyenler için vizyon tarihi 20 Aralık 2018 olarak belirtildi. 

Aquaman

Aquaman

Aquaman rolünde göz dolduracak olan Arthur Curry yeryüzünün altına gizlenmiş bir halde bulunan Atlantis Krallığı'nın yaşayan tek varisi olduğunu öğrendiğinde olaylar birbiri arkasına gelecektir. Film ise varis olduğu krallığı alabilmek için verdiği mücadelenin etrafında gelişecektir. Aquaman'in dostlarından olan Orm ise Aquaman'a karşı krallıkta hissesi olduğunu söyleyerek amansız bir savaşın başlamasına neden olur.

Atlantis Krallığı'nın esas sahibi olabilmek için biraz zaman ve çaba harcamak zorunda kalacak olan Aquaman halkının takdirini kazanmak için savaşmak zorunda kalacaktır. Filmin yönetmen koltuğunda Testere filmi ile başarısını taçlandırmış yönetmen James Wan oturuyor. Film, yeni bir süper kahraman olma yolunda iddialı olduğunu duyuruyor. Filmin yapım aşamasında Marvel şirketi ile mücadeleler eden DC şirketi Aquaman filmi ile iddialı bir yapımı sinema tarihine kazandırmak istediğini duyurdu.

Aquaman izle rolünde daha önce de bilim kurgu efsaneleri ile beyaz perdeyi sallamış bir oyuncu olan Momoa ve Nicole Kidman gibi önemli isimler yer alıyor. Ortalama 200 milyon dolarlık bir bütçe harcanarak çekilen film için vizyon tarihi ise 21 Aralık 2018 olarak belirtildi. Film Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya ortak yapımı olarak sinema severlerin karşısında yer almaya hazırlanıyor. Her iki ülkede de ortak çekim sahneleri bulunan film için yeni bir efsane yaratacağı konusunda çapıcı yorumlar bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 18:59
YORUM EKLE

banner325