Yandex Metrika

“Biz Tarafız“ Taraf Olamaya Devam Ediyoruz

Her zaman Haktan, Hukuktan, Adaletten, Milletten onu temsil eden bütün değerlerden yana bir yayın çizgisi izledik ve izlemeye de devam edeceğiz.

“Biz Tarafız“ Taraf Olamaya Devam Ediyoruz
13 Kasım 2013 Çarşamba 14:05

 Kapsamhaber hiçbir zaman tarafsız olmamıştır.

Kapsam haber’in sloganlarından birisi “BİZ TARAFIZ” dır.

Kapsamhaber olarak tarafsızlığa inanmıyoruz. Her zaman Haktan, Hukuktan,  Adaletten,  Milletten onu temsil eden bütün değerlerden yana bir yayın çizgisi izledik ve izlemeye de devam edeceğiz.


Kapsamhaber, Milliğimize düşmanlık besleyen, vatanımızı bölmek ve parçalamak isteyen,  Dilimizi, Dinimizi, Milli değerlerimizi yok sayan, içerden veya dışarıdan gelebilecek her türlü saldırıya karşı müdafaaya ve mücadeleye hazırdır.

Kapsamhaber, dirlik ve birliği esas alır.

Kim ki, Vatanımızın bölünmezliği, Milletemizin birliği, Dinimizin yüceliği, Bayrağımızın daha yükseklere çekilmesi için çalışır, çabalar ve mücadele ederse başımızın üstünde her zaman yeri olmuştur ve olacaktır.

Biz tarafız, taraf olmaya da devam edeceğiz.

Ülkücü hareketin dünden bu güne hangi raddelerden hangi caddelerden geçerek  bu günlere geldiğinin şuurunda olacağız.

Bu zamana kadar çektiğimiz sıkıntıları, eziyetleri,  öksüzlüğü, yetimliği,  ihanetleri, gammazlığı ve her türlü saldırıları unutmayacağız.

Şehitlerimizi, Gazilerimizi, medrese-i Yusufiyeler’de yatan ülküdaşlarımızın fedakarlıklarını hareketimizin temel noktalarında değerlendirmeyip, meseleyi edebiyat noktasına taşıyarak kendi çıkarlarımız uğruna bozuk para gibi harcamayacağız.  


Kapsamhaber, varlığını, yayınını ülkücü hareketten aldığı manevi güç ve destekle sürdürmektedir. Kapsamhaber, Bütün emeğini, gücünü Ülkücü Hareketin daha geniş kitlelere ulaşabilmesi, sesini duyurabilmesi adına ortaya koymaya devam edecektir.


Kapsamhaber, Ülkücü ve Milliyetçi Kurumlar veya kişiler arasındaki tartışma ve çatışma ortamında olmayacaktır. Birlik veya beraberliği bozan, hiçbir düşüncenin, amacın, fitne ve fesat tohumları eken zihniyetlerin yanında, sağında-solunda yer almayacaktır. Birlik ve beraberlik esasları üzerine kendisini geliştirecek ve yayınlarını bu minval üzerinden sunacaktır.


Türk Milletinin güvenebileceği tek kale, Ülkücü Hareket kalesidir. Tarihimize bakıldığında genelde kaleler içten yıkılmıştır. İçerdeki birlik ve beraberliğin kuvvet iksiri, bütün ülkücülerin kalbinde, aklında, fikrinde var olan inançlarıdır.


Kapsamhaber her türlü zorluklara rağmen her geçen gün büyümekte,  Türkiye’de Ülkücülerin gönlünde yerini bulmaktadır.


Ülkücü medya kuruluşlarını lütfen takip edin. Yandaş medyanın yalan yanlış yaptığı  bize dair haberler reyting sevdasından başka bir şey değildir. Güçlü medyaya sahip olmak için takip noktasında çok büyük sıkıntılarımız bulunmaktadır. Bizi bizden daha iyi kim anlatabilir ki? Türkiye de her şeye rağmen varlıklarını sürdürmeye çalışan Ülkücü Haber sitelerine en büyük desteğiniz  onları takip etmek olduğunu lütfen unutmayın.


Sağlıcakla kalın

KAPSAMHABER

 Etiketler; #kapsamhaber

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.