Alexa

Doğrudan.Net'te Aracısız Alışveriş Hizmeti

Doğrudan.Net'te Aracısız Alışveriş Hizmeti

Aracısız olacak şekilde alım - satım işlemlerine yer verildiği için Doğrudan.net ön plana çıkmıştır. Nitekim bu durumdan kaynaklı olarak komisyon değerleri mevcut değil. Yani komisyonsuz alışveriş imkanlarını sunmaya devam etmektedir. Üstelik cep telefonu ve kozmetik ürünler gibi küçük alışveriş alanlarından ziyade, konut ile araçlara da yer verilmiştir.

Doğrudan.Net’te Emlak İlanları

Komisyonsuz satılık daire fırsatlarını değerlendirmek isteyenler öncelikle platforma giriş yapmalıdır. Beraberinde ise ‘emlak’ bölümünden ‘konut’ tercihinde bulunmanız gerekiyor. Bu şekilde satılık ya da kiralık olan daireler incelemeye alınabilir. Hatta günlük kiralık dairelerin dahi listelenmesi esas alınmaktadır.

Emlak bölümünden sadece konutlara yer verilmiyor. Bunun yanı sıra işyeri, arsa ve bina alternatiflerini de mevcut. Devremülk ile tesis ilanlarına da ev sahipliği yapılıyor. Yani görüldüğü üzere son derece geniş çaplı alışveriş platformlardan bir tanesidir. Üstelik tüm bu çeşitliliğe rağmen komisyon almadan al - sat imkanlarını sunmaya devam ediyor.

Doğrudan.Net’te Diğer İlanlar

Komisyonsuz kiralık daire dışında ‘alışveriş’ bölümüne de göz atılabilir. Buradan cep telefonu, dekorasyon ve kozmetik alanlarına yönelik ürünler sıralanmıştır. Beraberinde ‘vasıta’ seçeneğinden ise otomobilleri sergilemekte. Motosiklet ya da ticari araçlar dahi incelenebilir. Kiralık araçların dahi bulunduğu göreceksiniz. İş makineleri ile sanayi alanına yönelik hizmetleri de mevcut. Örneğin enerji sistemlerinin dahi alınması mümkün kılınmıştır.

YORUM EKLE