Alexa

Tandoğan Meydanı'na çağıran Gökçek'e Yaşar Okuyan'dan Tepki

Yaşar Okuyan kendisini haftalardır Tandoğan Meydanı'na çağıran Melih Gökçek'e sert tepki gösterdi.

Melih Gökçek'e sert tepki gösteren Yaşar Okuyan; "İktidar değişikliğinde Türkiye'den ilk tüyeceklerden biri sensin. İngiliz istihbaratının gazetesinde çalıştın!" ifadelerni kullandı.

Eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, MHP'nin tek başına seçime girmesi halinde yüzde 10'u geçerse Tandoğan Meydanı'nda anıracağını söylemişti. Melih Gökçek ise Okuyan'ı Tandoğan'a çağırmıştı.

"Senin kafan Yaşar Okuyan'a basmaz"

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın konuğu olan Yaşar Okuyan, Melih Gökçek'e tepki göstererek, "Melih, sen işine bak" diyerek, "23 sene Ankara'da belediye başkanlığın döneminde seninle ilgili o kadar laf var, öyle iddialar var ki bir iktidar değişikliğinde Türkiye'den ilk tüyeceklerden biri sensin. Erdoğan sana talimat verdi, in ulan dedi, niye indin hemen, neden korktun? Demek ki korkacağın bir şey var. Senin kafan Yaşar Okuyan'a basmaz, bassa zaten sen adam olursun" dedi.

Okuyan, Gökçek ile ilgili ayrıca bir iddia ortaya atarak, Gökçek'in 1980 öncesinde İngiliz istihbaratı ile ilişki olan Mücadele Birliği'nin çıkardığı Bayrak Gazetesi'nin Ankara temsilcisi olduğunu söyledi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325