Alexa

Bahçeli: Annelik oldukça insanlık hep var olacaktır

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Sosyal medya hesabından "Anneler Günü" münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Bahçeli: Annelik oldukça insanlık hep var olacaktır

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, sosyal medya hesabı twitter üzerinden " ANNELER GÜNÜ" nedeniyle yayınladığı mesajda  Anneler gününü tebrik ederek: "Başta özlemle andığım, ismi geçtiğinde kalbimin titrediği saygıdeğer annem olmak üzere vefat etmiş annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum." dedi

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj şöyle:

Anne; ışığı hiç solmayan bir hayat kaynağı, yağdıkça yağan huzur ve bereket sağanağı, kavuşmakla bile dinmeyen bir hasret vahasıdır. Annelik fedakârlık numunesi, sevgi nişanesi, en iyi niyet, en görkemli insani ve manevi ziynettir. Anne ömür boyu baş tacı edilecek değerdir. Onları kırmayalım, incitmeyelim, üzmeyelim; çünkü haklarını ödememizin belki de imkansız olduğu yüksek kıymet tabii ki annedir. Tarif etmek zordur anneyi. Çünkü yaşanmakla idrak edilir. Dokunması buram buram şefkat ve merhamet, bakması da haysiyet ve hoşgörüdür. Bütün annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyor, her birine en iyi dileklerimi sunuyorum. Annelik oldukça insanlık hep var olacaktır. Başta özlemle andığım, ismi geçtiğinde kalbimin titrediği saygıdeğer annem olmak üzere vefat etmiş annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE