Alexa

Bahçeli: Taha Akyol sen bunlardan hangisisin?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli; sosyal medya hesabı üzerinden Türk-İslam Aleminin Berat Kandilini kutladı.

Bahçeli: Taha Akyol sen bunlardan hangisisin?

MHP Genel Başkanı  Devlet BAHÇELİ’nin, sosyal medya hesabı twitter üzerinden Berat Kandili nedeniyle verdiği mesaj şöyle:

İlahi af ve bağışlanmanın sağanak halinde yağacağı kutlu bir geceye, manevi mükafatı yüksek bir kandil anına ulaştıran Rabbim’e hamd olsun. Beratımızı dilediğimiz, beratımıza vesile olmasını dillendirdiğimiz bu rahmet dolu gecenin arınmamıza kaynak olmasını temenni ediyorum.

MÜSLÜMAN ELİNDEN VE DİLİNDEN EMİN OLANDIR
"Aziz milletimizin, Türk-İslam âleminin Berat Kandilini en halisane, en safiyane, en içten duygu ve hissiyatımla tebrik ediyorum.
Allah kötülerden bizleri muhafaza buyursun. Allah görünür, görünmez kaza ve belalardan Türk milletini dünya durdukça esirgesin.
Nefislerine esir, hırslarına yenik, egolarının eline düşmüş gafillerin beratı mümkün müdür?

Elbette bunu yalnızca ve yegâne bilecek Allah’tır.
Müslüman, elinden ve dilinden emin olunandır. Ve ne mutlu emin olanlaradır. Ya emin gibi görünüp zelil olanlara ne diyeceğiz?

NAMERT VE NANKÖRLER BUNU ANLAYAMAZ
Mesela Atatürk’e iftira atan, vicdani ve ahlaki sapkınlığını doyurmak için tarihi gerçekleri saptıran batılın uşaklarını nasıl göreceğiz?
Atatürk Türk milletinin ortak değeri, kurucu kahramanı, rahmetle ve minnetle andığımız büyüğümüzdür. Namert ve nankörler bunu anlayamaz.
Yerleşmiş aşağılık duygusu bulunanlar tarihi devamlı tahrip, hakikatlere de sürekli taarruz ederler. Çünkü onlar günahın ta kendileridir.

Taha Akyol sen bunlardan hangisisin?

TAHA AKYOL ŞAHSIMA ÖZEL NOT YAZMIŞ
Hürriyet Gazetesi Yazarı Taha Akyol bugünkü köşesinde şahsıma özel not yazmış. Yazdıklarını okudum. Beş paralık feneri, o kadar yanışı var!
Bu sakil ve silik kalem sahibi, Genel Başkan Yardımcımız E. Semih Yalçın’ı kast ederek, “ismini zikretmeye tenezzül etmedim” diyor.
Taha Akyol bilesin ki, senin ismini anmaya layık bulmadığın dava arkadaşım E. Semih Yalçın’a dil uzatman bir kere harcın ve haddin değildir.
Kaldı ki, senin hiçbir ülkücü üzerinde kanaat yürütme, yorum yapma, fikir paylaşma hakkın yoktur. Sen kim E. Semih Yalçın’a hakaret kimdir?
Değerli dava arkadaşım E. Semih Yalçın davasında zerre kırıklığı olmayan bir inanmışlıktadır.

Peki, sen hiç aynaya bakarak kendini tarttın mı

YILKIDAN ADAM ÇIKMAZ...
Atalar boşuna söylememiş: Aç koyma hırsız olur, çok söyleme yüzsüz olur, çok değme arsız olur. Taha Akyol sen bunlardan hangisisin?
Y. Has Hacib diyor ki: “Terbiyesiz kişiden uzak dur, kaç; terbiyeli kişiye benden bin alkış.” Terbiyesizden kaçmayacak, maskesini indireceğiz.
Fikir dönekliğinin nişanesi bir kalem ve karakter zaafının E. Semih Yalçın ismini ömrü boyunca aklından çıkaramayacağı günler yakındır.
Y. Has Hacib yine şunu söylemiş: “Dinginlik ve tevazu aklın tavrıdır; akılsız insanlar tümden yılkıdır.” Yılkıdan adam çıkmaz, ahlak görülmez.
Hafıza kayıtlarımızdan çoktan düşmüş Taha Akyol’un özel notunu aynen iade, kendisini de layık olduğu yokluk ve hiçliğe havale ediyorum.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2017, 22:08
YORUM EKLE