Alexa

Başkan Türker’den Halk Eğitim Müdürüne ziyaret

Ülkü Ocağı Nevşehir İl Başkanı Ali Türker ve Beraberinde ki Ocak yöneticileri Halk Eğitim Müdürü Osman Doğan'ı ziyaret etti.

Başkan Türker’den Halk Eğitim Müdürüne ziyaret

Nevşehir Ülkü Ocağı faaliyetlerine hız kesmeden devam ederken diğer taraftan kurum ziyaretleriyle de ön plana çıkıyor. Ülkü Ocakları sosyal sorumluluk bilinci ile de çevreye duyarlı gençlerin yetişmesinde önemli katkılar sağlıyor.

Nevşehir Halk Eğitim Müdürü Osman Doğan'ı makamında ziyaret eden Ülkü Ocağı yöneticileri Nevşehir ile ilgili eğitim faaliyetleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundular.

Halk Eğitimin ortak faaliyetlerde bulunması gerektiğini söyleyen Başkan Ali Türker, ocak bünyesi altında öğrencilere yönelik açılan kurslar ve faaliyetler hakkında bilgiler aktardı. Halk Eğitim Müdürü Osman Doğan ise faaliyetleri gerek basın yolu ile gerekse sosyal paylaşım sitesinden yakından takip ettiğini vurgulayarak, Halk eğitim ve Ülkü ocağının ortak faaliyetlerde bulunması için gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi. Osman doğan daha sonra Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker'e ve beraberinde ki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2018, 11:13
YORUM EKLE