Alexa

"Bir ülkünün peşinde 50 yıl"

Milliyetçi Hareket Partisi 50. Yıl dönümünü kutlamaya hazırlanıyor. "Bir ülkünün peşinde 50 yıl" ve "Vazgeçilmez yeminle 50 yıl" ifadeleriyle MHP genel merkezi süsleniyor.

"Bir ülkünün peşinde 50 yıl"

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 50. kuruluş yıldönümü dolayısıyla büyük hazırlıklar yapılıyor. Yarım asırlık mhp'nin 9 Şubat'ta kutlanacak olan 50. yılında Parti genel merkezi süsleniyor.

ÖLMEZ BU HAREKET...

Ülkücü Hareket ve MHP 'tarihi nedir? ve Dünden bugüne MHP'nin hangi mecralardan geçtiğini BURADAN görebilirsiniz. Türkiye tarihinde önemli bir yer tutuan ülkücü hareket, siyaset zemininde her zaman Milliyetçi Hareket Partisi ile temsil edilmiştir. Yerli ve Milli bir hareket olan Ülkücü hareket 50 yıllık siyasi hikayesinde daha çok acı, gözyaşı, cezaevleri,çetin mücadeleler olmuştur. Her zaman konuşulan bir parti olan ÜLKÜCÜ HAREKET Türkiye'nin adeta vaz geçemediği ve geçemeyeceği Türk Milletinin önemli bir organizasyonu olarak günümüze kadar gelmiştir. Alparslan Türkeş tarafından vefaatına kadar kuruculuğu lideri ve genel Başkanlığı yapılan Ülkücü hareket (MHP) in bayrağı Devlet Bahçeli bu günümüze kadar taşımıştır.

ŞÖLEN HAVASINDA KUTLAMA...

Ankara'nın Balgat semtinde bulunan parti binasına, Kurucu Genel Başkan Alparslan Türkeş ile Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin fotoğrafları ile "Bir ülkünün peşinde 50 yıl" ve "Vazgeçilmez yeminle 50 yıl" ifadelerinin yer aldığı dev afişlerle Türk ve MHP bayrakları asılarak şölen havasında kutlamaya hazırlanıyor.

MHP'nin 50. kuruluş yıl dönümünün kutlanacağı 9 Şubat Cumartesi akşamı, genel merkez önünde ışık gösterileri yapılacak.

Genel merkez binasının üzerinde yer alan helikopter pistine gök tarayıcısı ışıklar yerleştirilirken, bina yüzeyine 50. yıl logosu sinevizyon cihazlarıyla yansıtılacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 23:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayram Yıldız
Bayram Yıldız - 9 ay Önce

Allah nice mutlu huzurlu yıllara inşAllah