Alexa

Davut Numanoğlu Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi Atakum Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Davut Numanoğlu kimdir? Numanoğlu hangi okullarda okudu, ne işler yaptı?

Davut Numanoğlu Kimdir?

Atakum Belediye Başkan Aday Adayı olan Davut Numanoğlu Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday adaylığını açıklayarak, resmi olarak Milliyetçi Hareket Partisi Atakum İlçe Başkanlığına başvurdu.

Davut Numanoğlu Kimdir?

1969 yılında  Samsun’da doğan Davut Numanoğlu, ilk ve orta tahsilini İlkadım Necatibey İlkokulu,Lise tahsilini 19 Mayıs Lisesinde bitirdi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarih öğretmenliği 1990
Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Ve Organizasyon (2014)

1990 yılında öğretmenliğe başlayan Numanoğlu, Osmaniye Düziçi Anadolu Öğretmen Lisesi,Tokat EML ve Samsun Ballıca ÇPL’de görevlerde bulunan Davut Numanoğlu, 2000 Yılında MEB görevde yükselme sınavıyla Malatya Akçadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Ardından 5 Yıl Samsun il Milli Eğitim Şube Müdürü, 7.5 yıl kurucusu olduğu İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Numanoğlu, 2017 yılında kamuda ki görevinden istifa ederek özel bir okulda Samsun genel müdürlüğü görevine başladı.

Çok sayıda seminer ve konferanslar veren Numanoğlu,TUBİTAK, AB projeleri,ERASMUS, E-Tivinnig,Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı, MEB Projeleri ve bir çok yerel projelerde görevler aldı.

4 yıl amatör 10 yıl profesyonel futbol oynayan Numanoğlu, 2 yıl futbol, 11 hakemlik, 6 yıl futbol antrenörlüğü yaptı. Samsun Armatör Kulüpleri Federasyon Başkan Yardımcılığı, Türkiye, BUZ Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, Okul Sporları Federasyonu disiplin Kuruluğu üyeliği, Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciliği görevlerini yürüttü. Görevleri süresince tüm spor, sanat ve kültür faaliyetlerinde aktif görev alan Numanoğlu, Samsun’da yerel bir gazetede de köşe yazarlığı yapmaktadır.

Görev süresince Üst amirler ve Bakanlıktan bir çok ödül, sayısız teşekkür, taktir ve başarı belgesi ile ödüllendirilen Numanoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.
 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 20:33
YORUM EKLE