Alexa
banner314

Devlet Bahçeli, Abidik gubidik işler...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Merkezi’nde gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Devlet Bahçeli, Abidik gubidik işler...

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Abdullah Gül’ün açıklamalarına ilişkin,“Keşke kardeşlik sözlerini arasına katarak açıklamasını yapmış olsaydı daha anlamlı olurdu” dedi.

  
MHP Genel Merkezinde Gazetecilerin sorularına cevaplandıran Devlet Bahçeli, Abdullah Gül’ün açıklamalarına ilişkin, “Keşke kardeşlik sözlerini arasına katarak açıklamasını yapmış olsaydı daha anlamlı olurdu” dedi. Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İYİ Parti’ye gönderilen 15 milletvekili için “Vekillerimiz isterlerse geri dönerler” sözlerine ilişkin de, “Yapmış olduğu hatadan vazgeçmiş demektir. Abidik gubidik işlerden vazgeçmek lazım” ifadelerini kullanarak,“Türkiye'yi bir kaosa, kargaşaya, krize sokmayacak bir tavır içerisinde olduğu görülmüştür. Kendilerini tebrik ediyorum. Kardeşlik adı konmadan geldi. Keşke kardeşlik sözlerini arasına katarak açıklamasını yapmış olsaydı daha anlamlı olurdu. Ama bu anlama gelen cümleleri var” dedi.

"Abidik gubidik işler.."


İYİ Parti’ye CHP’den geçen 15 milletvekili ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Vekillerimiz isterlerse geri dönerler” sözlerine ilişkin de konuşan Bahçeli, “Yapmış olduğu bir hatadan vazgeçmiş demektir. 15 milletvekili kendi öz partisi, yani CHP’nin oylarıyla Meclise gelmiş olan vekillerin yuvalarına dönmelerinde yarar var. Abidik gubidik işlerden vazgeçmek lazım” şeklinde konuştu. 
                 

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2018, 15:41
YORUM EKLE

banner307

banner313