Alexa

Devlet Bahçeli, MHP'den Kopan Ülkücülere Çağrı Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 50. Yıldönümünde MHP'den kopmuş bütün ülkücülere çağrıda bulundu.

Devlet Bahçeli, MHP'den Kopan Ülkücülere Çağrı Yaptı

“50 yıl sonra yine aynı yerdeyiz, yine aynı çizgideyiz” diyen Devlet Bahçeli MHP'den kopan ülkücülere çağrıda bulunarak; "Aramızdan kopan ülkücülerle helalleşmeye hazırım, kapımız açık." dedi.

"Her dava arkadaşımla helalleşmeye hazırım"

Devlet Bahçeli, "Üç Hilalin" altında toplanma zamanı olduğuna işaret etti.

"50’inci yıl münasebetiyle diyorum ki aramızdan bir vesileyle kopup giden, gözü Üç Hilal’de kalan, 'bir hatadır yaptık' diyen, samimi pişmanlık yaşayan, yuvasının özlemini çeken, 'Ülkücü Ülkücünün kurdu değil yurdudur' diyen her kardeşimle, her dava arkadaşımla helalleşmeye hazırım. Onlara sadece kapımızı değil, gönlümüzü de açıyorum.

Samimi çağrımı tekrarlıyorum. 9 Şubat 1969’dan 9 Şubat 2019 tarihine kadar geçen on sekiz bin ikiyüz altmış iki günde herhangi bir sebepten dolayı küsen kızan kırılan kardeşlerime diyorum ki kavuşmak için 'Vazgeçilmez Yeminle 50 Yıllık' emanet hepimize yetecek, ülkümüz hepimizi kucaklaştırmaya kafi gelecektir.

Gelin milli bekamızın bu zamandaki mücadelesine katılın, el birliği yapalım, güç birliği yapalım, ülkü birliği yapalım, ne kadar işbirlikçi ve terör sevici varsa yakalarından tutalım. Türkiye’ye sahip çıkalım. Yaşanmadık bir şey kalmadı. Türkiye içte ve dışta büyük bir tehdidin kapanında. Türkiye siyasi, sosyal ve ekonomik çembere alınmış.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 00:53
YORUM EKLE