Alexa
banner314

Devlet Bahçeli'den Mehmet Niyazi Özdemir İçin Başsağlığı mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ, sosyal medya hesabı twitter üzerinden tarihçi, yazar ve fikir insanı Mehmet Niyazi Özdemir’in vefatından dolayı mesaj yayımladı.

Devlet Bahçeli'den Mehmet Niyazi Özdemir İçin Başsağlığı mesajı
banner327

Tarihçi, yazar ve fikir insanı Mehmet Niyazi Özdemir’in vefatından üzüntü duyduğu mesajını veren Devlet Bahçeli, "Eserleriyle, mütevazı hayatıyla öne çıkan merhum Özdemir’e Allah’tan rahmet niyaz ediyor, ailesine, sevenlerine, Türk fikir hayatının mümtaz camiasına sabır ve başsağlığı diliyorum." dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda şöyle dedi:

Tarih ilhamımız, ecdat kaynağımız, Türklük varlığımız, Türk milleti yegâne gücümüz, dahası vazgeçilmezimizdir. Hayalini kurduğumuz, haysiyetle savunduğumuz ne varsa hedefimizdir. Ve de mutlaka ulaşılacaktır.

Büyük ülkülere tutunmak ancak kendini aşmayı bilen, fedakârlığın ruhunda erimiş yüksek vasıflı millet evlatları eliyle sağlanacaktır. Millet birdir, o da Türk milletidir. Türkiye’yi durdurmaya hiçbir odağın, hiçbir karanlık mahfilin nefesi yetmeyecektir.

Milli geleceğin rotasını çizen Cumhur İttifakı’dır. Gelecek özlemlerini gerçekleştirerek hayat gerçeği yapacak; huzur, refah, istikrar ve istikbal arayışlarına mihmandarlık ve rehberlik edecek yönetim yapısı da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’dir.
 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 19:11
YORUM EKLE

banner307

banner325