Alexa
banner314

Düzce'de MHP Aday Adayları Tanıtıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanlığı 5 Aday adayı için 24 Haziran seçimleri kapsamında tanıtım programı düzenledi.

Düzce'de MHP Aday Adayları Tanıtıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilli aday adaylarını tanıttı. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu bu kapsamda yaptıkları basın açıklamasında Düzce’de 3 milletvekilliğine de talip olduklarını belirtti. 

24 Haziran genel seçimlerine Düzce’den milletvekili aday adaylığını açıklayan 5 partili Milliyetçi Hareket Partisi Aday adayı olarak kamuoyuna tanıtıldı. Adayların tanıtımı öncesi bir konuşma yapan MHP Düzce İl Başkanı, İlhami Caboğlu,"Halkımızın demokratik, sosyal ve ekonomik standartlarını yükseltilmesi hedefiyle Düzce’de 3 vekilliğin 3’ünü de talibiz.” dedi. MHP Düzce İl Başkan Yardımcısı ve Basın Sorumlusu Hüseyin Karaca ise hedeflerinin Düzce’den 3 milletvekili çıkartmak olduğunu belirtti.

MHP Düzce Milletvekili Aday Adayı Yusuf Arslan

“Lider şehir Düzce hedefini bu sefer gerçekleştireceğiz.” diyerek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü: “27 yıllık üniversite eğitim öğretim hayatıma seçimler nedeniyle 26 Nisan’da ayrılarak milletvekili aday adayı oldum. Halkımızın sorunlarını doğru şekilde tespit etmeliyiz. Yerel yönetimlerle doğru şekilde çalışmalıyız. Milletvekilliği MHP’nin hakkıdır. Bu seçim Düzce’nin miladı olacaktır.” 

MHP Düzce Milletvekili Aday Adayı İsmail Akça 

 “1977 Akçakoca doğumluyum. Bu ülkeye canı gönülden talibiz. Geçmişte çok milletvekili çıkardık. Ama hepsi üzerimize sünger çekti. Bu seçimlerde sandıkta eminim MHP olarak biz tulum çıkaracağız.”  

MHP Düzce Aday adayı Zekeriya İlçe 

“Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Profesörüyüm. Düzce’de bir beka (devamlılık, kalıcılık) sorunu var. Herkesin taşın altına elini koyması gerekiyor. Aday olamasam bile önemli olan taşın altına elimi koyabilmemdir.” “İnşallah bu sefer Düzce’yi biz yöneteceğiz” 

MHP Düzce Aday adayı Ömer Küçük 

“Sizleri bu zamana kadar çok yoran bir kardeşiniz olarak bu sefer inşallah sonuç alacağız. İnşallah bu sefer Düzce’yi biz yöneteceğiz. Gerçekten Türkiye çok zor şartlardan geçiyor. Tüm ülkede yaptığımız çalışmaları Düzce’ye uyarlayarak yapacağız. Biz sizlerle birlikte varız ve var olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

MHP Düzce Milletvekili Aday Adayı olan Ümit Yılmaz 

“Bu dönemde ülkücüler yine üzerlerine düşen görevi yaptı. Artık bunun semeresini toplamalıyız. Bu seçimlerde MHP hak ettiği noktaya gelecek. Bu kudret bizde var. Daha önceki dönemlerde çok sıkıntılı dönemler geçirdik. Düzce’yi hak ettiği yere getireceğiz. Çok güzel günler hem Düzce’yi hem de Türkiye’yi bekliyor.”

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 10:54
YORUM EKLE

banner307

banner313