Alexa

Erbaa'da Ertuğrul Karagöl Heyecanı

Milliyetçi Hareket Partisi Erbaa Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Karagöl, 31 Mart 2019 yerel seçimleri kapsamında ziyaretlerine devam ederken, vatandaşlara belediye başkanı olduğu taktirde yapılması gereken acil projelerini açıklıyor.

Erbaa'da Ertuğrul Karagöl Heyecanı

Adaylığı açıklandıktan sonra Erbaa'da heyecan yaratan MHP'nin genç başkan adayı Mimar Ertuğrul Karagöl, spor kompleksleri konusunda Erbaa'nın eksiklikleri olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Erbaa Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Karagöl, spor kompleksleri konusunda Erbaa'nın eksiklik yaşadığını ifade ederek, geniş spor kompleksleri oluşturacaklarını söyleyerek, "Neden Erbaa, Türkiye'de ve dünya'da tanınmış bir sporcu çıkarmasın?" dedi.

Ziyaretleri kapsamında sevgiyle karşılanan Karagöl, "Toplumda beklentilerinin üzerinde bir talep oluştuğunu, kendilerini bir umut olarak gördüklerini belirterek "Erbaa'nın hem gelişimi hem huzurun geri gelmesi açısından gençliğin de faydasını görerek düşünerek bizi fazlasıyla umut olarak görüyorlar. Bu da toplumda ayrı heyecan oluşturdu. 1994'te MHP'nin oluşturduğu heyecanı insanlar tekrar yaşaıyor." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erbaa Belediye Başkan Adayı Mimar Ertuğrul Karagöl, Erbaa'daki sportif alanları genişletme amaçlarının olduğunu, Erbaa'da ciddi manada spor faaliyetleri açısında eksik durumda olduklarını sporcuların gelişimlerini sağlayabileceği ortamlar bulunmadığını belirterek, Dünya çapında sporcular çıkartabilecek Erbaa ile ilgili projeleri olduğunu açıkladı.

Ertuğrul Karagöl kimdir? 

KAPSAMHABER

YORUM EKLE