Alexa
banner314

Erdem Okan, MHP'den Samsun Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

Erdem Okan, 24 Haziran 2018'de yapılacak 27. Dönem Milletvekili seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı Adayı olduğunu açıkladı. Erdem Okan Kimdir?

Erdem Okan, MHP'den Samsun Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

24 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesi Erdem Okan Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Samsun Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

MHP İl binasında yapılan aday tanıtım toplantısında açılış konuşmasını yapan il başkanı Taner Tekin, Manevi destek vermek için salonu dolduran MHP'lilere teşekkür etti.

"Gece Gündüz Çalışacağız"

Milliyetçi Hareket Partisi olarak 2 önemli hefleri olduğunun altı çizen Tekin Şöyle konuştu: "Bu hedeflerden bir tanesi 15 temmuz sonrası ülkemizdeyaşanan gelişmeler ve ardından Yenikapı ruhu diye adlandırdığımız ruha sahip kalarak, milli birlik ve beraberlik ruhunu sonuna kadar yaşatacağımıza söz verdik ve bununda gerekliliğini yerine getirmeye gayret ediyoruz.15 Temmuz'dan sonra Yenikapı ruhu, milli birlik ve beraberlik ruhudur.Milliyetçi Hareket Partisi bu ruhu yaşatmakta kararlıdır. Bu ruha binaen, ülkemizde geçmişte yaşadığı bir takım yönetim sıkıntılarını ortadan kaldırmak üzere 16 Nisan'da bir yönetim değişikliğine ve bir hükümet sistemi değişikliğine gidilmiş ve halkımızın da onayıyla Yeni Cumhurbaşkanı hükümet sistemine ilk seçimlerde geçiş yapılacaktır. Biz bu yeni yönetim şeklinin altında Milliyetçi Hareket Partisi'nin Saygıdeğer Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin imzası bulunan Milliyetçi Hareket Partisi'nin imzası ve Türk milletinin mührü bulunan bu yeni hükümet sisteminin sağlıklı bir zeminde hayata geçebilmesi adına ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin beka düzeyinde yaşadığı sorunları ortadan kaldırıp ülkemizin güvenliğini, huzurunu sağlayabilmek ve Türkiye'yi çağlar üzerine taşıyabilmek adına bu Cumhur İttifakının oluşturulması uygun görüldü ve bu teklifimizde karşılık buldu. 24 Haziran'da Allah'ın izniyle Cumhur İttifakının başarısı adına limizden gelen gayreti göstereceğiz." dedi.

MHP'nin sözüne sadık bir parti olduğunu ifade eden Tekin, MHP'liler verdikleri sözün her zaman arkasında duracağını ve Cumhur ittifakının seçimlerde rekor oy alması için gece gündüz var güçleriyle çalışacaklarını belirtti. İkinci önceliklerini de açıklayan Taner Tekin, "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Milliyetçi Hareket Partisi'nin daha güçlü bir şekilde temsil edilmesidir"dedi. 

Erdem Okan'a Ful Destek!

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdem Okan, MHP İl Binasında yaptığı açıklama esnasında Olağanüstü bir kalabalık solanu doldurdu. Okan'ın Milletvekilliği aday adaylığını açıklaması alkışlarla karşılık buldu. Milliyetçi Hareket Partisi'nde yıllarca çeşitli kademelerde yöneticilik yapan Erdem Okan Samsun Milliyetçi camia içerisinde de sevilen ve sayğı duyulan birisi olarak gösteriliyor.

Erdem Okan burada yaptığı açıklamada, "24 Haziran seçiminin kazananı Türk milleti olacağı gibi TBMM’de çok güçlü ve tarihi bir temsil ile yerini alacak olan siyasi parti ise Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır." dedi.

Erdem Okan'ın basın açıklaması şöyle:

Daha Güçlü Bir Türkiye!

Bilindiği üzere ülkemiz son yıllarda önemli badireler yaşamış ve Allah’ın izniyle tüm bu badireleri de Yüce Türk Milleti’nin birlik ve beraberliği ile savuşturmuştur. Ancak ülkemize yönelik iç ve dış saldırılar bitmemiş risk ve tehditler giderek yoğunlaşmaya devam etmektedir. Özellikle Milli bekamıza yönelik saldırılar hat safhaya ulaşmış ve ciddi önlemlerin alınması hâsıl olmuştur. 15 Temmuz Hain Fetö Darbe Teşebbüsü içinde bulunduğumuz tehlikeyi de net bir şekilde gözler önüne sermiş, terör örgütlerinin peş peşe gerçekleştirdikleri menfur eylem ve iğrenç suikastlar bekamızın nasıl bir kuşatma altında olduğunu da açıkça göstermiştir. Tüm bu yaşananların ardından daha güçlü bir Türkiye olma yolunda 24 Haziran 2018 tarihinde bir erken seçim kararı alınmıştır.

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı

Alınan karar doğrultusunda Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin göstermiş olduğu fedakârlık ve hassasiyeti bende kendime görev tayin ederek, ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu görerek üzerime düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmek adına 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde aday adayı oldum.

"Türkçülük bayramını kutluyorum. "

3 Mayıs Türkçülük bayramında açıkladığımız bu kararın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu vesileyle yüce milletimizin ve kıymetli dava arkadaşlarımın 3 Mayıs Türkçülük bayramını kutluyorum.

"Görev Ne Olursa Olsun..."

24 Haziran’dan sonra itibarlı istikbal, iradeli istiklal Cumhur ittifakıyla gelecektir. 24 Haziran seçiminin kazananı Türk milleti olacağı gibi TBMM’de çok güçlü ve tarihi bir temsil ile yerini alacak olan siyasi parti ise Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. 1994- 2014 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi Samsun teşkilatlarının birçok kademesinde görev yaptım. Bizlerde bu anlamda liderimiz ve partimizin bizlere verdiği görev her ne olursa olsun sadece davamız ve ülkemiz diyerek bundan önce olduğu gibi yine canla başla çalışacağız.

"Tüm Gücümüzle Çalışacağız"

Aday adaylığım süresi içerisinde Samsun’u karış karış gezerek, tüm hemşerilerimiz ile kucaklaşacağız. Milliyetçi Hareket Partisinin başarısı için ülkücü hareketin bütün kuruluşlarıyla birlikte tüm gücümüzle çalışacağız. Millete hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda desteklerini esirgemeyen dava arkadaşlarıma, aileme ve üzerimde emeği olan tüm büyüklerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinizi Allaha emanet ediyorum.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 23:09
YORUM EKLE

banner307

banner313