Alexa

Erhan Usta Alaçam Ülkü Ocakları Konserinde

Bir dizi program kapsamında Samsun’a gelen Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta 21.si düzenlenen din görevlileri yağlı güreşlerine katıldı.

Erhan Usta Alaçam Ülkü Ocakları Konserinde

Samsun Doğupark’ta bulunan Güreş Sahası’nda gerçekleşen turnuvada Samsun Din Görevlileri Derneği Başkanı Nuh Can’dan plaket alan Usta, Güreşin ata sporumuz olduğuna dikkat çekerek “bu müsabakaları izlemek ve böyle organizasyonların içinde olmak mutluluk verici, ben bu organizasyonda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.” Dedi.

Yoğun bir program yapan Usta günün sonunda beraberindeki Samsun MHP  İl Başkanı Taner Tekin, Ülkü Ocakları İl Başkanı Yalçın Altıntaş, İlkadım, Atakum, Bafra ve Alaçam İlçe başkanları ve yöneticileri ile birlikte Alaçam Ülkü Ocaklarının düzenlediği Ferhat Hantal konserine katıldı.

Usta’nın “Çırpınırdı Karadeniz” şarkısında ayağa kalkması ve bozkurt işareti yaparak şarkıya eşlik etmesi dikkat çekti. Gecenin önemine vurgu yapan Usta “ bu tip organizasyonlar bir Ülkü taşıyan gençlerimizi ve bizleri çok mutlu ediyor, bu vesileyle ben Alaçam Ülkü Ocaklarına bu güzel gece için teşekkür ediyorum. Biz bugün Samsun Alaçam’dan; Milliyetçi Hareket Partisi olarak birliğimizi, bütünlüğümüzü ve bizi biz yapan değerler altında davamıza her daim sahip çıkacağımızı duyurduk.” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2017, 13:13
YORUM EKLE