Alexa

Erhan Usta "Anneler Günü"nü kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, "Anneler Günü" nedeniyle yazılı basın açıklaması yaptı.

Erhan Usta "Anneler Günü"nü kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erhan Usta, "Anneler Günü" mesajında, "Karşılıksız sevgi, fedakarlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz, yüreğindeki sevgisi, vicdanındaki adaleti, toplumun eşsiz mimarları bütün kadınların Anneler Gününü kutluyorum" dedi.

Erhan Usta'nın yazılı basın açıklaması şöyle:

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in “ Cennet annelerin ayağı altındadır” hadisi-i şeriflerinde annelerimizin kıymeti çok güzel bir şekilde ifade edilmiştir.

Bizleri dünyaya getirmek suretiyle her türlü fedakarlığı göstererek büyüten, eğiten, sahip çıkan, merhameti ve şefkati ile bizleri her türlü kötülük ve beladan esirgeyen, karşılıksız ve sınırsız sevginin, hoşgörünün, sabrın, en masum ve temiz duyguların timsali, bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en büyük pay annelerimize aittir.

Annelerimiz, şefkat ve merhametle büyüttüğü evladına, saygıyı, sevgiyi, dürüstlüğü, vatan, millet ve bayrak sevgisini ve daha birçok değerleri öğreten, insan yetiştirilmesinde en büyük çabayı gösteren, toplumun geleceğine katkı sunarak, en büyük hizmeti verendir.

Bütün bu duygu ve düşüncelerle annelerin gözyaşlarının dindiği bir dünya diliyor, bu anlamlı günün annelik bilincinin gelişmesine ve annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza katkıda bulunmasını, üzerimizde ödenemez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakarlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz, yüreğindeki sevgisi, vicdanındaki adaleti, toplumun eşsiz mimarları bütün kadınların Anneler Gününü kutluyorum

KAPSAMHABER

YORUM EKLE