Alexa
banner314

ERHAN USTA BAFRA’DA ESNAFI DİNLEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve Samsun Milletvekili adayı Erhan Usta, 2. sıra milletvekili adayı Abdurrahman Çamaş ile beraber Bafra'da isnaf ziyaretinde bulundu.

ERHAN USTA BAFRA’DA ESNAFI DİNLEDİ
banner327

Esnafın sıkıntılarını ve isteklerini dinleyen Usta, 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Usta, "Hemşehriniz olan Çamaş'ı benimle birlikte meclise gönderin Samsun'un ve sizin sıkıntılarınızı daha hızlı bir şekilde çözelim." dedi.Esnaf ziyaretinin ardından iftar yemeği için MHP Bafra İlçe Teşkilatının düzenlediği iftar progmaına katılan Usta, Muhtarların ve STK'ların katıldığı programda konuştu. Usta, "24 Haziran seçimlerinden sonra meclisin dengeli dağılması durumunda meclis denetim fonksiyonunu daha iyi yapacak. Dolayısıyla hükümet hataya düştüğü zaman meclis onu denetim göreviyle uyarma imkanına sahip olacak. Bu sistem zaten özü gereği uzlaşıyı gerektiriyor." dedi.

İftar programının ardından teravih namazı için Bafra'nın Balıklar Köyü Mehmet Akif Ersoy Camii'ne giden Erhan Usta, namaz sonrası sokaklarda gezen halkla bir araya gelip 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 23:09
YORUM EKLE

banner307

banner325